Gopay - platba vraj nedorazila

vikinaa01
19. aug 2024

Dobrý deň chcela by som sa opýtať ci mi náhodou neviete poradiť platila som objednávku cez Gopay,z účtu mi peniaze stiahlo a už je to tretí deň čo mi v emaily od nich ukazuje že platba stále nedorazila...nemáte s tým skúsenosti?Dá sa to poprípade nejak stornovať a vrátia peniaze alebo?

bonboniera
19. aug 2024

@vikinaa01 veď a platila si to v piatok?

vanilkovazmrzka
19. aug 2024

Chapem to spravne ze v nejakom eshope si si zvolila sposob platby kartou cez gopay a v ucte v eshope vidis neuhradenu platbu?

vikinaa01
autor
19. aug 2024
vanilkovazmrzka
19. aug 2024

@vikinaa01 a prislo ti na mail potvrdenie z gopay o uspesnej platbe?

vikinaa01
autor
19. aug 2024

@vanilkovazmrzka stále ukazuje že platba nedorazila...ja som v týchto veciach opatrná tak sa radšej opýtam aj keď to možno niektorým môže pripadať ako sprostosť 😅

vanilkovazmrzka
19. aug 2024

@vikinaa01 ale to ti ukazuje v eshope. Po platbe cez gopay pride vzdy do mailu potvrdenie o uspesnej platbe…

vikinaa01
autor
19. aug 2024

@vanilkovazmrzka to mi ukazuje aj v eshope aj v maily od GoPay

vanilkovazmrzka
19. aug 2024

@vikinaa01 pozri sa do bankingu ci sa ti ta platba nevratila nazad. Este sa mi take nestalo, vzdy do par sekund transakcia zrealizovana a nakup uhradeny 🤷‍♀️ ak ti peniaze odisli potom kontaktovat priamo gopay alebo eshop, tu nic nevyriesis

ljzozv
19. aug 2024

Platba mi odišla z gopay a potom mi automaticky bola vrátená naspäť na účet, keďže transakcia sa z nejakého dôvodu neporadila. Dôvod neviem.