George SLSP - platba

daniel_12
2. okt 2024

Zdravím. Otvoril som si študentský účet SLSP. Prišla mi aj odmena. Poslal som peniaze na môj iný účet raiffeisen a zatiaľ neprišli, prešli už 2 hodiny a pritom je to okamžitá platba. Neviem ako je to možné? Sestra si tiež otvorila študentský účet SLSP tiež jej prišla odmena. Následne poslala na môj účet raiffeisen a hneď prišli peniaze. Ja som poslal a neprišli. Čo myslíte prídu zajtra?

Ďakujem.

doriiis
2. okt 2024

Skontroluj si c.uctu,či si dobre zadal

rozculena
2. okt 2024

@daniel_12 no ako?

daniel_12
autor
2. okt 2024

@rozculena č.učtu je dobré

athelas86
2. okt 2024

Okamžité platby musí podporovať odosielajúca aj prijímajúca banka. Raiffeisen nepodporuje

rozculena
2. okt 2024

@daniel_12 ja som sa nepýtala na účet,ale či tie peniaze už prišli....Odkedy má SLSP okamžité platby? Ja si posielam do mBank a nikdy to nebolo okamžite.

simsalabim
2. okt 2024

Nedavno tu riesili Slsp a vraj pri platbe treba zaskrtnut “okamzita platba”, inak je to normalna platba. Plus prijimajuca banka musi podporovat okamzite platby.

muchotrafka298
2. okt 2024

SLSP ma urcite okamzite platby,som ich dlhorocny klient. Prijimatel tiez musi podporovat tieto okamzite platby, ak nie, tak potom je to klasika dalsi den bez ohladu na to, ze to v SLSP odide ako okamzita platba.

doriiis
2. okt 2024

@athelas86 ....raiffka má okamžite platby.Na 100%

athelas86
2. okt 2024

@doriiis Aha áno pravda, pomýlil som si ju s mbankou, raiffeisen banka podporuje okamžité platby.

daniel_12
autor
3. okt 2024

@rozculena Tak zrejme mBank nepodporuje okamžité platby. SLSP podporuje...

daniel_12
autor
3. okt 2024

@rozculena
@rozculena Dnes nabehli