Free program na domáce účtovníctvo

natalika002
15. nov 2013

Dievčatá , nemáte nejaký overený tip na domáce účtovníctvo . Chcem si sledovať výdavky a v nejakom programe by ma to bavilo určite viac. Ďakujem za tipy :o))

ultra
15. nov 2013

Ja si to doma robim v obycajnom Excely

Prijem - vydaj - zostatok - zopar vzorcekov a same ti to pekne prepocitava.

natalika002
autor
15. nov 2013

@ultra neviem robiť v exceli .Potrebujem niečo jednoduché .Také pre blondýnku :o)

dolly_xd
15. nov 2013

@natalika002 rq money 🙂

veronka
15. nov 2013

@ultra mohol by si mi poslat tei vzorce co mas nahadzane v exceli, alebo nejaky priklad? dakujem

ultra
15. nov 2013

@veronka napis mi tvoju email adresu do internej posty

petri22
16. nov 2013

Sun.Soft.DU neviem,či je ešte zdarma ja som ho tak sťahovala

kofoluska
5. feb 2014

@natalika002 http://www.rq.sk/index.html pouzivame to s manzelom uz roky a je to super program. 🙂 Mas tam moznost kategorii, podkategorii, komentarov. Samostatne prijmy, samostatne vydaje. Da sa filtrovat podla kateforii ap. Fakt odporucam 🙂

snezienka123
5. feb 2014

Tiež odporúčam rq Money, je to jednoduchý prehľadný free databázový programík, môžeš si radiť výdavky a príjmy do kategórií a podkategórií, pozrieť sa na výdavky z rôznych pohľadov, vyberať rôzne obdobia, sú tam grafy...určite lepšie ako excel, lebo údaje raz do databázy nahodíš a môžeš meniť pohľady, prezerať štatistiky výdavkov, hneď máš po ruke porovnania, grafy a tak...

katren
5. feb 2014

@natalika002 humanet 😉 nic neinstalujes, vsetko mas online 😉

natalika002
autor
5. feb 2014

dakujem , idem to popozerať 🙂

snezienka123
5. feb 2014

ak sa nemýlim RQMoney sa tiež tuším klasicky neinštaloval, len sa rozbalil a začal používať, čiže aj program, aj databázy sú "prenosné"

janlienka
10. feb 2014

nasla som www.llargo.sk, je to na internete dostupné odvšadiaľ a dokonca aj zadarmo, da sa tam evidovat aj záruka na oblečenie, alebo iné, dokonca si tam viem aj odložiť fotokópiu dokladu - je to ako iné čo tu píšete, ale sa mi to zdá jednoduchšie, nahodila som si tam všetky doklady od začiatku roku za 15 minút

pocinka
14. aug 2014
Používateľ pocinka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pocinka.

ja pouzivam tiez Humanet,ale uctovny program uplne zadarmo nezozenies.Pri humanete aspon platis za to co realne vyuzijes

lienkafoj
29. aug 2014

ako mám nainštalovať to RQ Money? vyliezli mi nejaké knižky nad sebou /WinRaR/ ďalej s tým neviem vôbec pohnúť....

zuzana91
6. jan 2015

Stiahla som si aj ja ten program, rozbalila ale niektoré funkcie ani neotvorím a neviem s tým robiť neviete o nejakom manuáli k tomu?

jarka8877
7. jan 2015

Dovoľte aby som tiež pridala svoj príspevok do diskusie.

Ja svoje výdavky evidujem asi 2 mesiace v aplikácii na adrese www.nasevydavky.sk. Je to zadarmo, takže zatiaľ som spokojná. Dostala som pod dohľad ako tak naše rodinné financie.

Evidujem si svoje prijmi, výdavky, a taktiež záruky na zakúpený tovar.

Hlavne sa mi páči možnosť evidovať očakávané príjmy, výdavky, takže zhruba viem ako na tom budem na konci roka.

Manžel má na stránke tiež svoje konto, a viem sním zdieľať jeden rodinný účet. A celkom dobre sa s tým pracuje aj na mobile.

Tu je webová adresa:
http://www.nasevydavky.sk

jarka

edyta
1. nov 2015

@jarka8877 joj, trochu som sa natrapila, ale nakoniec som to dala tento mesiac, zopar veci mi vadi na tomto programe, mam tam len vnutne, nepotrebne vydavky a drobnosti. Daktore nakupy mam problem zariadit

keram3053
2. jan 2016

vidim ze tie prispevky prichadzaju s peknym odstupom, ale ked uz som na temu natrafil tak pripojim moju skusenost
money manager ex
da sa tam aj zvolit jazyk slovencina, je to uplne zadarmo a bez obmedzeni, dufam ze aj tato nova verzia....
, a databazu s uctovnictvom si ukladate ako samostatny subor (ja ho mam na kluci) a podla toho na ktorom pocitaci som tak si databazu otvorim
program je intuitivny a nemusel som citat ziadne navody

lubor7
12. nov 2018

Zdravým, prišiel som na to, že nemusíte mať účtovný program a viesť si JU alebo PU ak nemáte zamestnancov a váš príjem nepresahuje 170000 Eur. Stačí len viesť daňovú evidenciu a nehrozia vám žiadne pokuty. Jednoducho si vediem v programe Excel alebo len na papieri výdavky a príjmy v časovom slede, tak ako prichádzajú. Na konci každého mesiaca si urobím záver hospodárenia a pred koncom daňového roku všetko vypočítam. Ak mám zdaniteľné príjmy vyššie ako 1904,1 Eura ročne, tak podávam daňové priznanie, ak nemám nepodávam nič.

simca06022011
12. nov 2018

@lubor7 tu sa rieši domáce ucto podľa mna. Ale daňová evidencia sa môže viesť aj SZČO so zamestnancami aj platca DPH...atď.

simca06022011
12. nov 2018

Inak na domáce ucto sú dobré aplikácie do mobilov, kde sa nahadzuju príjmy/ výdavky..

rika888
7. dec 2018

Ja pouzivam profit365.eu, tam mam za free moznost robit faktury, zalohuju sa mi tam a podobne