Finančný poradca na hypo

evak38
13. aug 2017

Rada by som našla nejakého seriózneho schopného finančného poradcu, najlepšie by bolo v Nitrianskom alebo Trnavskom kraji.
S priateľom plánujeme spoločné bývanie, stavbu rodinného domčeka a budeme potrebovať vybaviť prefinancovanie a následne hypotekárny úver. Ak by vedel niekto poradiť, hlavne z vlastnej skúsenosti overeného človeka, budem vďačná 🙂.

lienkalienocka
13. aug 2017

Ahoj, my mame fin.poradcu. byvame v Ba, on je zo Starej Turej alebo Myjavy a dochadza k nam. Ak by si chcela, mozem dat kontakt🙂

bluebarablue
13. aug 2017

Ahoj napísala som ti IP.

luckabj82
13. aug 2017

mozem aj ja poprosit? v com je vyhoda F.P-ako vychadza cenovo? ja nepotrebujem ale brat chce v Nitre v buducnosti stavat,alebo kupovat dom DAKUJEM

lienkalienocka
13. aug 2017

@luckabj82 my neplatíte nič. Musíš mu dať všetky info ohľadom príjmov a výdavkov, nám vybavoval hypo, nemali sme žiadne starosti okrem podpisu v banke. Dal nám aj poistenia, keby sa jednému niečo stalo, to poistenie vyplatí hypo. Moja skúsenosť, no veľa ľudí tvrdí, že nikomu do jeho príjmov nic

diuska86
15. aug 2017

@evak38 ja som riesila hypoteku cez tychto mladych chalanov a bola som s nimi spokojna, skus ich kontaktovat cez http://hypoteka.zprvejruky.sk/ vsetko prebehlo bez problemov

5petusik55
30. aug 2017

@evak38 ak ešte zháňate človeka, ktorý by vám vedel pomôcť, kontaktujte ma v IP 🙂

5petusik55
30. aug 2017

@evak38 som z okresu Nitra, čize je možné i osobné stretnutie 🙂

luckabj82
10. sep 2017

dievcata neviete poradit ako najlacnejsie dostat cca 30 000 na kupu domu-zbytok ma v hotovosti,dakujem

martinka63
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luckabj82
6. jan 2018

@martinka63 u mna uz bezpredmetne.dakujem

gloria9
22. máj 2019

Pomôžem poradím pri hypotéke okres Košice