Exekúcie, pôžičky za slobodna a možná svadba

gabriela89
27. aug 2015

Ahojte prejdem k veci ☺zijem s priatelom 4r mame krasnu dceru.priatel momentalnre stale rozprava o svadbe len ja sa jej vyhybam lebo v minulosti som malamproblemi spozickami ale polovica je splatena a este mi treba 4 splatit su tam aj exekucie .... bojim keby sme sa zobrali tak priatel by nedostal uver kvoli mne ze som neplatic ma niekto skusenost dakujem za odpovede

lilimoni
27. aug 2015

Vsak sa da vysporiadat BSM u notara. A zasa odkladat svadbu do nekonecna kvoli chybe v minulosti, nie je vyhra. Ak o tom priatel vie, tak sa zoberte 🙂

gabriela89
autor
27. aug 2015

Tak polovicu mi spalatil on ale o dalsich nevie

jani_uk
27. aug 2015

@gabriela89 Tak mu to radsej povedz narovinu.

natalym
27. aug 2015

@gabriela89 Povedať, povedať, povedať, určite neísť do manželstva s tajomstvami. Obráti sa to proti Tebe. A keď ho máš rada aj tak povedať.

mirka414
27. aug 2015

@gabriela89 dieta na ceste a pred chlapom taketo tajnosti? :( to nedopadne dobre...ak chces ist uz do manželstva s tajomstvom co bude po svadbe? Radsej narovinu povedat pozri drahý so svadbou chcem este počkať lebo tie dlhy mam väčšie ako som ti povedala... Aspon uvidis ako sa zachová a ci bude stať pri tebe aj v ťažkých časoch.

sissy27
27. aug 2015

@gabriela89 tak teraz je najlepšia príležitosť mu povedať pravdu...

mihula
27. aug 2015

@gabriela89 ty maS TEDA GULE!!!!

gabriela89
autor
27. aug 2015

Ale ja to chcem splatit viem aky je on by sa nasral velmi len jedno chcem aby kvoli mne nebol na listine ze nemoze uver kvoli mne

absurdum
27. aug 2015

vy chcete ziadat o spolocny uver? lebo ma moznost ziadat o uver sam, pred svadbou. ale aj tak si myslim, ze mas dost velky problem, ak mas stale 4 exekucie. to by mal ako nastavajuci vediet z moralneho hladiska.