Elektronická zdravotná karta z Dôvery

doublexgirl
22. mar 2013

Žienky, ktoré máte Dôveru, skúšali ste sa zaregistrovať a získať elektronickú zdravotnú kartu ? Ja som sa registrovala a myslela som, že odpadnem, čo všetko mi tam doktori popísali, aby získali peniaze .. Podľa tejto karty, som hluchá na jedno ucho, mám sexuálnu poruchu a podobné somariny :D a aj kamošky si našli vo svojich kartách divné veci :D Len ma to tak zaujalo, či sme len my "divné" alebo je nás viac 🙂

zivika
22. mar 2013

@doublexgirl mne tam vsetko sedi 🙂

moname
22. mar 2013

aj mne sedí-som sa aj prekvapila-však by som reklamovala

jolly84
22. mar 2013

@doublexgirl das podnet? ja by som sa urcite stazovala. neexistujuce vykonny preplatene a ze nie su money, blbost!

doublexgirl
autor
22. mar 2013

@zivika
@moname
Fakt vám všetko sedí ??? zvláštne :/ Keď som si zlomila ruku, môj chirurg na každej kontrole dostal za mňa vyše 25 e .. :/ A dokonca neurologička za vyšetrenie v ambulancii a predpísanie liekov vyše 60 e ! je toto normálne ? :O A tie kraviny tam popísane .. :/

doublexgirl
autor
22. mar 2013

@jolly84 neviem ... premýšľam, že to vytlačím a pôjdem sa opýtať, že čo to má znamenať ..

janesa1984
22. mar 2013

mne tam všetko sedí. treba podať sťažnosť.

jolly84
22. mar 2013

@doublexgirl jasne, to treba riesit, drzim palce 😉

jolly84
22. mar 2013

@doublexgirl si ma normal inspirovala, mam doma kody na prihlasenie a este som tam nebola. hned zajtra pozriem, dufam, ze tam nebudu bludy

julls148
22. mar 2013

ja mám teraz už všetko ok, ale tiež som podala jednu reklamáciu.....do týždňa mi to odtiaľ zmizlo a teraz, po 4 mesiacoch od podania mi došiel doporučený list, že ďakujú za to, že sledujem online svoju kartu a že je to v štádiu riešenia/preskúmania, prečo mi bola daná služba zapísaná v karte a vraj ma budú potom informovať

doublexgirl
autor
22. mar 2013

@julls148 Tak potom parada, diky za info, idem to aj ja riesit .. a ozvala si sa na doveru alebo u dr ?

doublexgirl
autor
22. mar 2013

@jolly84 Dufaj, ze nebudu :D kamoske napisali, ze mala choleru a dalsia sla na chirurgiu s pomliazdenou rukou a napisali jej, ze obvaz hlavy :D

janka196
22. mar 2013

ja som nasla nezrovnalosti pri koznej lekarke. tiez tam mam volajako vela navstev a pritom som tam bola iba raz :(

jolly84
22. mar 2013

@doublexgirl dufam, ze nemam nejaku nevyliecitelnu chorobu 😀

doublexgirl
autor
22. mar 2013

@janka196 ja som bola viac krat, ale proste tolko penazi za kontroly sa mi zda vela :/

doublexgirl
autor
22. mar 2013

@jolly84 neboj nist :D ja tam mam taaaaake hovadiny, ze som sa uz zacala smiat na tom ...

nikinkals
22. mar 2013

a ako sa to mam registrovat?kde🙂?na ich stranke?

janka196
22. mar 2013

@doublexgirl ja som tiez pozerala ze virusove bradavice skoro mi oci vypadli :D

jolly84
22. mar 2013

@nikinkals hej hej len ti musia poslat pristup

jolly84
22. mar 2013
moname
22. mar 2013

@doublexgirl mne áno,tiež som bola zvedavá lebo dosť chodím po doktoroch

zivika
22. mar 2013

@doublexgirl urcite to nenechaj tak...a ja by som aj tych doktorov zmenila, asi nevedia, co je to chrbtova kost a od takych by som sa liecit nenechala 😒 je to smutne, ze to takto funguje...

lusinda1989
22. mar 2013

ako sa k takej karte dostanem???

doublexgirl
autor
22. mar 2013

Ako zeny, ja uz mam vazne dost .. strasne prachy za mna dostali .. a tie bludy :D clovek ide na chirurgiu s udretym malickom, napisu zlomenina malicka, aj to ti nechcu obviazat :D a ptm v ten isty den s pomliazdenym zapastim som tam bola :D ze ja o tom neviem :D

doublexgirl
autor
22. mar 2013

@lusinda1989 na www.dovera.sk .. elektronicka pobocka

doublexgirl
autor
22. mar 2013

@janka196 tak vitaj v klube :D

doublexgirl
autor
22. mar 2013

@zivika v ZH si vela inych doktorov nenavyberas .. kraviny mi popisali obidve ORL doktorky, traja chirurgovia, atd

aduskatt
22. mar 2013

syn ma vykazany vykon u zubara a v tej dobe bol PN, takze ziadna preventivka sa nekonala.........

zivika
22. mar 2013

@doublexgirl kks, tak to sa urcite informuj, co to znamena, lebo to uz je sila, ze tolki doktori...keby jeden, ale piati...daj nam potom vediet, ako si dopadla, lebo toto je ozaj zaujimave...a chudaci, malo penazi maju...

doublexgirl
autor
22. mar 2013

@aduskatt tak mi vysvetli, ci je toto normalne, co si ti doktori vymyslia ...

lusinda1989
22. mar 2013

@doublexgirl dakujem ale ze maju nejaky vypadok 🙂 asi kvoli *MK 🙂