Elektronická zdravotná karta z Dôvery

simi_luk
6. apr 2024

Zdravim, prosim vas, stretla sa uz niektora z vas s tym, ze v apke Dovera v zdrav. karte mate pisane uplne nezmyselne diagnozy a vysetrenia, na ktorych ste neboli?

bebemonika
6. apr 2024

@simi_luk No občas mám pocit, že na takom vyšetrení som nebola.

taktotedanie
6. apr 2024

Mozno bola, staci obyc ultrazvuk u gynekologa a ten si vie nabodovat dalsie 3 diagnozy aby to dostal zaplatene
Ak ides napr na ocne, odmeraju ocny tlak a vykazu do poistovne diagnozu s glaukomom/podozrenie nan a este k tomu ak dostanes kvapky do oci tie si daju preplatit tiez cez inu diagnozu

simi_luk
autor
6. apr 2024

No ono pise mi tam laboratorne vysetrenie - diagnozu ,,zhubny nador fundu zaludka”…celkom mi to nahana strach, lebo neviem, ci su to nejake vysledky, alebo si naozaj len doktor nahana peniaze…

mandarinka555
6. apr 2024

@simi_luk Lekár si naháňa peniaze...Predpísali mi antibiotiká, ak keď som nebola chorá už aspoň 10 rokov...vyšetrenie dňa x.x., aj keď som bola mimo štátu...a čerešničkou je to, že mám trvalý pobyt na mieste, ktoré ani google nenašiel🙈 Aj keď bývame na tom istom mieste už 38 rokov. Ošetrenie zubov mi nepreplatili, lebo nemám gynekologickú prehliadku, aj keď nechápem, ako moja šuška súvisí s mojou plombou🙈

tanyag
6. apr 2024

Jasné, normálka...ja som si našla predpísaný liek NEUROL a tam diagnóza ĽAHKÁ FORMA DEPRESIE 🫣 a nikdy som neurol ani v ruke nedržala...

ovaaa
7. apr 2024

Ak si na takých vyšetreniach nebola je tam reklamácia.

taktotedanie
7. apr 2024

@mandarinka555 poistovne to maju tak nastavene ak nemas vseobecne prehliadky plat si zuby sama

ekira1
7. apr 2024

@mandarinka555 spoločné majú že to je preventívna prehliadka. Prevencia je lacnejšia ako liečba, poisťovňa ti radšej zaplatí nejaký ten bonus aby si šla na preventívne, ak by si inak nešla.