Dôvera - výhody a nevýhody

mama4444
6. jún 2024

POISŤOVŇA. -dôvera- SKUSENOSTI A VÝHODY
Pre deti skusenosti a pre deti.
Dakujeeem

really8
6. jún 2024

@mama4444 dovera za mna nie.

janka2501
6. jún 2024

Ja nemozem nic zle povedat....a to ma dcera dg, co je stale v nemocnici, na vysetreniach, brala dost tazke lieky ...a nikdy nemala negativny postoj od poist.

doriiis
6. jún 2024

Všetci máme dôveru a sme spokojní.Svokra dokonca prešla z VSZP do Dovery,keďže VSZP jej odmietala uznať niektoré operácie a ukony

dzejsik
6. jún 2024

📌

petronellla87
6. jún 2024

@mama4444 jediná nevýhoda dôvery pre mňa je že neprispieva na nepovinné očkovania. Ostatne dve niečo preplácaju

mmonika
6. jún 2024

ja som v dovere od uplneho začiatku, ešte ked bola Apollo a som max spokojna.. Mam viacero diagnoz, každu chvilku daka operacia a vzdy všetko v pohode ..dokonca teraz pri poslednej operacii som mala aj kratsiu cakaciu dobu na operaciu . Takže za mna ano

doriiis
6. jún 2024

@petronellla87 ....na ktoré napríklad? Nerypem,len ma to zaujima

petronellla87
6. jún 2024

@doriiis na ovčie kiahne a meningokoky, minulý rok som chcela dať zaočkovať dcéru tak som to riešila 🙂 ako možno sa za ten rok niečo zmenilo, tento rok som to ešte neporovnavala🙂

venusa85
7. jún 2024

@petronellla87 ja som s dcérou v dovere,dala som ju očkovať proti rotavirusu a encefalitide a 50%mi vrátili. Bratovi aj za očkovanie proti žltačke

petronellla87
7. jún 2024

@venusa85 áno rotavirusy preplatili aj nám, mne sa jednalo vtedy konkrétne o očkovanie proti meningitide

helenpekar
7. jún 2024

Ja som dôveru zmenila z toho dôvodu že 2 moji lekári s ňou ukončili spoluprácu.