Dôvera 300 EUR na lieky

19. jún 2024

Baby stalo sa niekomu ze vam nepreplatli na co mate narok? Malej preplacali vzdy umele mlieko zrazu sa jej vynuloval kredit, a malo nabehnut preplatenie z mojho alebo muzovho kreditu a nic . Je tomu uz 7 tyzdnov 120€. Volala som na infolinku asi 3x a kde ma odbili ze moze to trvat aj dlhsie no nie nemoze isto je to blud. NM predtym oreplacali do 5.dni po vybrati z lekarne ! Nechapem tomu kde je problem ked na tl mame narok. Vsetky suhlasy mame odskrtnute. Mate poodbnu skusenost??

monnci2226
19. jún 2024

cize na ucte malej uz mate 0€ - 300€ vam od nej preplatili a teraz to idete z vaseho kreditu odratat? chapem to spravne? ak je to takto tak mozno su tam nejake dlhsie cakacie doby, ale urcite by som sa nedala odbit a sla sa popytat aj osobne na pobocku. ak sa ti neda s babom, posli muza.

autor
19. jún 2024

@monnci2226 ano presne dobre chaoes😇no ale na pobocku som volala a oni mechapali ze preco to tak trva vraj ze ked au zakliknute vsetky suhlasy moje a muzove hned by pod malej menom máompisat preplatit z kreditu x alebo y.. a ze vraj 6 tyzdnov uz je max cakacia doba preto som volala uz na infolinku kde my stale inak radili raz e aj osem tyzdnov moze byt raz hento raz tamto

monnci2226
19. jún 2024

sla by som na tu pobocku osobne. ten osobny kontakt niekedy spravi, ze sa lady zacnu hybat rychlejsie.

autor
19. jún 2024

@monnci2226 no moze byt