Dotácia pri povodniach

29. jún 2023

Ahojte.dnes sa mi dostalo do usi ze existuje nejaka humanitarna dotacia na pomoc pri povodniach.Neviete nieco o tom? Zevraj 800 eur budu vyplacat tym co ich to zasiahlo. Ale ziadost som nikde nenasla a informacie som hladala na stranke employement ale tam sa mi zda ze to su starsie ziadosti a ziadne aktualne datumy a informacie som nenasla.
Ďakujem

sweet20
29. jún 2023

myslis ked ti poskodila voda dom a majetok?

autor
30. jún 2023

@sweet20 ano presne to myslim

sweet20
30. jún 2023

no v prvom rade nahlasit poistnu udalost a o takej dotacii som nepocula.. preto ma to prekvapilo .. ale mozno niekto iny bude vediet a pomoze 😊

kulumulu123
30. jún 2023

Aj nas takto vytopilo mali sme takmer meter vody v pivnici, nahlasila som poistovni, vyriesili to a tym je tato vec ukoncena... Co dalej chces riesit??

autor
30. jún 2023

@kulumulu123 stat poskytuje dotaciu toto chcem riesit.ved som to napisala.povedala mi to pracovnicka uradu ze to budu vyplacat len nikde neviem najst ziadost

kulumulu123
30. jún 2023

Tak sa opytaj tej pracovnicky uradu kde si mas najst ziadost ak ti to povedala mala by to vediet... Pripadne hod info potom aj sem ked to zistis. Dakujem

senan
30. jún 2023

No najlepsie by bolo ak by si sa na to opytala priamo tej pracovnicky. Ak vie, ze nieco take budu vyplacat, mala by vediet aj aky je postup pri ziadosti