Dotácia na notebook 350 EUR pre študenta

12. júl 2024

Dobrý deň, nevie niekto z vás či sa bude dať v blízkej dobe uplatniť príspevok pre študentov na notebook či tablet? Pozerala som stránku, ale dotácia bola možná do 30.11. 2023, avšak nakoľko v septembri nastupujem do prvého ročníka by ma zaujímalo, či sa príspevok náhodou cez leto/ školský rok neobnoví alebo či niekto z vás o tom nevie viac🙂 Vopred ďakujem za odpovede...

zuzinabila
12. júl 2024

táto dotácia už skončila .

patka06
12. júl 2024

Zatiaľ neobnoví, peniaze na dotáciu sa už minuli.

aalt
12. júl 2024

To bola jednorazova akcia. Kto ma deti v inom rocniku ma smolu.

maranco
12. júl 2024

@aalt trvalo to dva roky, vymysleli ako minúť fondy z Európskej únie ktoré sa nevyčerpali

žiaci 1. ročníka strednej školy pre školský rok 2022/2023 a 2023/2024 vrátane žiakov piateho ročníka 8 ročných študijných odborov stredných škôl
https://digitalnyziak.sk/zakladne-informacie/

aalt
12. júl 2024

@maranco A? Co som napisal zle? To ze nevedia vymysliet normalne projekty na cerpanie eurofondov nic nemeni na tom, ze to bolo absolutne nesystemove. S kopec notebookmi/tabletmi sa potom iba kseftovalo.

maranco
12. júl 2024

@aalt že to nebola jednorázová akcia, ale opakovala sa dvakrát
v niektorých záložniach potom bola nakúpená technika a niektoré serióznejšie to odmietali vykupovať

aalt
12. júl 2024

@maranco Tak to bola jednorazova akcia, ktora trvala dva roky. Bola to nesystemova blbost. Tie peniaze sa dali vyuzit ovela ovela lepsie.