Dostanem pôžičku, keď mám úver?

lulu551
16. okt 2013

Ahojte,je sanca,z emi niekde daju pozicku,popri splacani uveru??

linda20111
16. okt 2013

@lulu551 zalezi od vysky prijmu, od vysky splatky uveru a od vysky splatky buduceho ci by ti to vyslo.. mozes mat kludne 2,3, viac uverov pokial ti to vyjde z tvojho prijmu

lulu551
autor
16. okt 2013

@linda20111 no jasne,len asi ked mi po vyplateni uveru aj pozicky ostane 4O EUR,tak nato asi mozen zabudnut..:/

svetluska82
16. okt 2013

@lulu551 ja som dnes riesila prave tiez uver.... Prijem mam celkom fajn, este jeden spotrebny uver, ktorý si platím. Poctivo. Tak som nabehla do banky, že chcem uver. Bohužial nevyslo :( Dovodom nebol prijem, ale podmienka, že nemam ucet. Vyplaty mi chodia na manželov ucet, on je majitel ja disponent. V praxi to znamena, že ak by sa mu nieco stalo, banka blokne ucet a aj si mozem piiiiskat, k peniazom sa nedostanem,manželovi stupa bonita klienta, lebo mu rataju aj moje 2 prijmy do jeho....rozdychavam, este teraz......Pri prijme 980 euro v ciostom, mi nie je schopna banka dat 2000 euro ...Kvoli tomu, že nemam vlastny ucet, kde by mi chodila vyplata. ☹

linda20111
17. okt 2013

@svetluska82 tak to je teda riadne hlupy dovod.... to by ma vobec ani nenapadlo... ale vidis banky si urcuju podmienky ake oni chcu... :( takze musis zobrat uver na manzelove meno.

svetluska82
17. okt 2013

@linda20111 no manželovi nedaju, lebo v mladosti mal asi 2 upomienky....Takze bludny kruh

jessie222
17. okt 2013

@svetluska82 a preco si teda nezalozis vlastny ucet a nechas si vyplatu posielat tam? pripadne aj tvoj manzel by posielal na tvoj, tak by sa bonita zlepsila tebe 🙂, aj tak pises, ze manzelovi by nedali, lebo mal 2 upomienky. good luck

svetluska82
17. okt 2013

@jessie222 to je dost zlozite....Som si stale myslela, že sme majitelia dvaja ....Ale dnes to este ideme prebrat doma....navrhnem, nech som majitel ja a on disponent, no neviem, neviem, ci mi to prejde 😅

gloria9
19. nov 2013

v prípade ak chcete dostat pozičku alebo spojit pozičky napiste mi e-mail jana299@post.sk dost vela ludom som pomohla a dycha sa im lepsie platia uz len jednu pôzičku.

kvietok69
26. dec 2014

Svetluska82. Treba mat ucet na svoje meno a necudovat sa. potom banka nerobi problemy pokial nemas ziadny zapis v registry. Ale mas asi nato dovod preco nemas ucet na seba.

mia18112
26. dec 2014

@svetluska82 A to si bola prosim Ta v akej banke??? Ja pracujem v banke,ale s takymto niecim som sa este nestretla ! Je suma fuk, ako beries vyplatu, banka ak nie si jej klientom si maximalne vypyta potvrdenie o vyske prijmu od zamestnavatela.....

stastenka42
26. dec 2014

@svetluska82 no presne tak ako pise
@mia18112 ..ja som tiez nemala ucet v banke kde som brala uver a to nic na tom nemenilo. ..zalozila som si ho az potom aby som tam splacala uver. ..a co sa tyka tvojho muza, tak po 5 rokoch sa vymazava register neplaticov, a teraz dokonca ak platis poctivo jeden rok tak mozes poziadat o vymaz uz po roku. ..a ved teraz je na trhu vela bank ktore ti pri takom vysokom prijme daju taku malu pozicku. ..ja som na materskej a bez problemov som dostala...a urcite si uz davno mala mat svoj ucet ...

aduuus
2. mar 2015

Ahojte, ak potrebujete vybaviť úver, hypotéku, poistku, stavebko, sporenie...čokoľvek, poprípade už niečo z toho máte a bodlo by Vám ušetriť na mesačných splátkach, ozvite sa KOŠICE a OKOLIE, nakoľko sídlime v Košiciach. Vieme vybaviť pre klientov výhodnejšie ponuky, ako keď si idete za okienko vybavovať samy, nakoľko my spolupracujeme priamo s riaditeľmi inštitúcií.