Dlžník z Belgicka

anischa
30. jan 2023

Mam taku dilemu.Chcela by som sa Vas opytat ,ci sa da vymahat dlh aj ked som mojmu byvalemu priatelovi pozicala 800 eur.Problem je ,ze je to Belgican,doteraz mi tie peniaze nevratil a zablokoval si ma na Whattsappe a na telefone.Tie peniaze som chcela od neho naspat a velmi som ich potrebovala .Viem len jeho meno a priezvisko,telefonne cislo,Datum narodenia a mesto kde byva.

viera
30. jan 2023

👍K tomuto sa nic ine neda povedat... IBA GRATULUJEM👏...Myslim si ze viac bude stat energia, cas a pravnik ako samotnych 800eur co si mu darovala...A verim v to, ze nemas urcite s nim spisanu zmluvu, ze si mu nieco pozicala...Ze to nemas nijako "osetrene"...

lenicka298
30. jan 2023

@anischa mali ste medzi sebou spisanu zmluvu o pôžičke? Máš to ako dokázať, že si mu požičala, a nie "darovala" peniaze?

renka30
30. jan 2023

máš o pôžičke nejaký doklad - zmluvu, notársku zápisnicu, príjmový doklad nim podpísaný, výpis z banky? Bez toho to asi ťažko dokážeš

luccija
30. jan 2023

@anischa nie

anischa
autor
30. jan 2023

Vypis z banke mam ale len tych 400 eur.Tych druhych 400 eur som mu dala na ruku.Bohuzial ziadnu zmluvu ani notara som si v tom case nehladala ani ma to nenapadlo.Verila som mu a bola dost naivna.😔

esmey
30. jan 2023

Peniaze už asi neuvidíš. Ber tých 800e ako sumu za školenie za rýchlokurz "Ako sa nenechať napáliť" alebo "Ako skoncovať s naivitou".
Niekto má takýto kurz zdarma, niekto zaň zaplatí oveľa oveľa viac než 800e (viď prípady seniorov čo sa nechajú napáliť o 30, 40 tisíc)

amiaja
30. jan 2023

@anischa no s peniazkami sa pekne rozluc, uz ich neuvidis. Draha skusenost.

ahhola
30. jan 2023

Jeeeej aj mne pozicaj🙃😪😀😂😃

Bože, decka, co vás dnes v tých školách ucia....

Zapadniar=====oyebavac🕳️

kornelies
30. jan 2023

@ahhola Absolutne nezalezi, ci je z vychodnej alebo zapadnej Europy. Hajzlici su vsade.

loginexistuje
30. jan 2023

to ani neries ber to ako dan z blbosti