Digitálny žiak - príspevok

6. sep 2023

Viete mi poradiť ďakujem
Registrovala som dieťa na digitálny žiak kvôli príspevku na počítač a jedine čo mi teraz asi po mesiaci prišlo je sms kde bolo iba že váš kod na registráciu je : a tam len nejaké číslo a link na digitálneho žiaka. Nerozumiem tomu čo je teda další postup veď registrovala som to už predtým než som žiadala nie? Na čo slúži tento kod?
Ďakujem

patka06
6. sep 2023

Nemáš na začiatku, že potvrdzujeme nárok na príspevok ....atď. Je to taká strašne dlhá sms.
Mne tak prišiel kod, s ktorým sa ide do zmluvnej predajne a keď si vyberieš zariadenie nahlasuješ ten kod. Celý postup mám v tej sms.

zitaje
6. sep 2023

Tak aspoň niečo - ja som deti zaregistrovala už 2x, raz v apríli a keďže bolo ticho, druhýkrát ešte v júli. Písala som im aj mail, a nula nič, nijaká reakcia...

autor
6. sep 2023

@patka06 nie ani žiadny mail iba táto jedna sms

martul
6. sep 2023

My sme dostali inštrukcie, že keď dostaneme kód môžeme ísť do predajne tam sa preukazeme kódom a vyberieme si notebook.

patka06
6. sep 2023

mail, k tomu nechodí žiadny, len kod v sms.
Ak tam nie je na začiatku tej sms, že potvrdzujú nárok .... tak im zavolaj na infolinku a vysvetlia presne, prípadne overia stav tvojej žiadosti
Call centrum +421 (0) 232 284 466

zitaje
6. sep 2023

@patka06 ja som tam volala a nič mi nepotvrdili ani nevyvrátili. Od apríla...

patka06
6. sep 2023

@zitaje nám poslali kod po 3 mesiacoch
Nedočkavá kamarátka volala a všetko jej vysvetlili, aj povedali, že žiadosť evidujú, po mesiaci na to jej prišlo schválenie s kodom.

martul
6. sep 2023

@zitaje
Baby vy ste aj čítali podmienky a postup čo treba robiť?! Lebo tam je napísané že príde sms s kódom a ten si treba uplatniť. Veď to máte ok, čo čakáte ešte osobnú pozvánku, alebo taxík do predajne?!

zitaje
6. sep 2023

@martul mne neprišlo NIČ, nijaký kód, nijaká sms, len tá, ktorá potvrdzovala telefónne číslo pri registrácii.

zitaje
6. sep 2023

@patka06 mne nič neprišlo od apríla, to je už 5 mesiacov čakania...

bamboa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
najjulinka
5. okt 2023

od marca sme registrovania čakame na kod. Neodpovedaju na otazky ale kod bude možne použiť do konca mesiaca, tak snad nespride 31.10. ráno......

radacak
5. okt 2023

Ja som dcéru registrovala v júni a keďže dlho žiadna odpoveď tak som im písala e-mail a oni preverili že nás teda evidujú a musíme čakať kým nás preveria....🤷 uvidíme aj keď skôr sa obávam že nám to zamietnu ako schvália

martul
9. okt 2023

takže nám to trvalo mesiac, začiatkom septembra som ho prihlásila a dnes nám prišlo schvalenie a kód na nákup.

zuzka1.
13. okt 2023

Registrácia 4.9. A dnes prišiel kod

25daniela
13. okt 2023

@najjulinka kôli dlhému schvaľovaniu a overovaniu sa predĺžilo uplatnenie kódu o mesiac.

radacak
13. okt 2023

Žienky, nám stále nič... nechápem 🤷

martul
13. okt 2023

@zuzka1. Nám v pondelok 😊

najjulinka
15. okt 2023

@radacak nam došlo na prvačku stredoškolacku. na druhu dceru co sme žiadali koli prijmu, tak zatial nedošlo, ani kod a ani, že nesplname podmienky...nič.

radacak
16. okt 2023

@najjulinka ďakujem za odpoveď

samanta44
16. okt 2023

Registrovaný v júni a dnes nám prišiel kód

monicka499
30. okt 2023

Stalo sa nikomu, že mu žiadosť neschvalili? Že nema narok?

ajka81
3. nov 2023

@monicka499 aj mňa by to zaujimalo, či ešte mame čakať alebo je to už zbytočne, sms že nas preveruju prišla 20.9., tak to je už asi dosť dlho.

monicka499
3. nov 2023

@ajka81 nám prišla konečne včera Sms, že máme nárok. Tak ešte Vám určite napíšu

terina25
3. nov 2023

@monicka499 od kedy si cakala? Ja dceru od aprila a syna od juna a nic

monicka499
3. nov 2023

@terina25 5.9 sme podavali. To vyhlasili, že sa možu prihlasit tohtorocny prvaci na strednej.

cafelatte
3. nov 2023

Ja som volala včera bolo mi povedané ze do konca novembra budú vybavené všetky žiadosti ktoré spĺňajú nárok.

ajka81
3. nov 2023

Ale posielaju aj sms že neni narok ak sa preveruje prijem?

monicka499
3. nov 2023

.
@ajka81 v skalici na jednej skole napisali polovici triedy sms-ky, ze ziaci nemaju narok. Aj ked nechapem preco, ked narok maju mat vsetci prvaci.