Digitálny žiak

zuziktati
8. mar 2023

Ahojte, registrovali ste vášho prvaka do toho nového projektu, kde dostane príspevok na kúpu notebooku ?
Prišla vám nejaká odpoveď?

zobaka
8. mar 2023

este nie, cakame

kalifka
8. mar 2023

@zuziktati ešte neprišla odpoveď ani nám

elenajezova
8. mar 2023

Ani nám ešte nič neprišlo.

luccija
8. mar 2023

@zuziktati na stránke som čítala, že hľadajú ešte len predajcov celé to je spustené pár dní to bude na dlho, ak z toho vôbec niečo bude a nebudú uprednostneni rodiny v hm.nudzi.My máme v pondelok kvôli tomu rodicovske

zobaka
8. mar 2023

@luccija presne to som hovorila, aby nedostali osadnici a prvaci sa k tomu nedostanu, uvidime

stanulienkat
8. mar 2023

@zobaka a nie je to iba pre socialne slabsich?

zobaka
8. mar 2023

@stanulienkat nie, je to pre vsetkych prvakov strednych skol plus pre socialne slabsich 🙂

luccija
8. mar 2023

@stanulient nie, aj pre prvákov stredných škôl a deti so spec.vychovnymi problemami

oliverceky
8. mar 2023

@luccija presne
Dotácia bude 350€?

clovekoj
8. mar 2023

@luccija Pre deti so špeciálnymi výchovnými problémami to určené nie je.

kalifka
8. mar 2023

@clovekoj nie je to aj pre tie deti - žiaci, ktorí majú vyjadrenie zariadenia poradenstva a prevencie o tom, že ich špeciálne výchovno-vzdelávacie potreby vyplývajú z ich vývinu v sociálne znevýhodnenom prostredí

luccija
8. mar 2023

@oliverceky áno, ale keď chces drahší doplatis si nelimituju Ta

clovekoj
8. mar 2023

@kalifka Žiak majúci vyjadrenie zariadenia poradenstva a prevencie o tom, že jeho špeciálne výchovno-vzdelávacie potreby vyplývajú VÝLUČNE z ich vývinu v sociálne znevýhodnenom prostredí.
Čiže pre deti so ŠVVP to nie je určené, pokiaľ tie ich ŠVVP nie sú výlučne na základe toho, že sú zo sociálne znevýhodneného prostredia.
Bežné deti so ŠVVP na to nárok nemajú, pre nich to určené nie je.

katuskapd
11. mar 2023

Včera som registrovala môjho prvaka a bolo tam že budú posudzovať v 2 týždňových intervaloch.

sitevecickykosice
20. mar 2023

@katuskapd dobrý večer rada by som ak by ste mi poradili ako mam napísať školu lebo ak napíšem nedá sa to odoslať, stále je tam napísané že zo zoznamu vybrat ale zoznam škôl tam není ďakujem za rýchlu odpoveď

katuskapd
21. mar 2023

@sitevecickykosice ja keď som začala písať gymmnazium. ,hneď mi ho ponúklo,skúste podľa mesta zadať, ja som prvaka registrovala

sitevecickykosice
21. mar 2023

@katuskapd ďakujem veľmi pekne skúsila som rozpísať školu a podarilo sa, lebo predtým som skúšala len skratku SPŠE ďakujem

abraham007
21. mar 2023

Dobrý večer. Po vylnneni registracie mi prisla SMS s kódom. Zadal som, objavil sa napis telefón overený (alebo take nieco, uz si ani nepamätám). Nemal prísť nejaky potvrdzujuci email, ze registracia bola uspesna?

sitevecickykosice
22. mar 2023

@abraham007 dobrý deň email príde do 2 týždňov vyjadrenie ci všetko spĺňate. Mne tiež došla len sms s kodom.

zuziktati
autor
22. mar 2023

@sitevecickykosice ja som sa zaregistrovala na začiatku a doteraz ešte nič neviem 😠

jlno
23. mar 2023

@zuziktati ja tiež tak

zobaka
23. mar 2023

@abraham007 neposielaju nic

zuziktati
autor
24. mar 2023

Nakoniec z toho nič nebude....🙄🙄

zobaka
24. mar 2023

@zuziktati uvidime

kalifka
24. mar 2023

@zuziktati ja som vyplnila žiadosť 28.2. a zatiaľ nič.

kalifka
24. mar 2023

@zuziktati volala som na infolinku a ešte teraz sa spúšťa overovanie, takže to bude ešte na dlhšie lakte- môj názor...

zuziktati
autor
24. mar 2023

@kalifka tak to budú už naše deti v druhom ročníku 😀😀

maminuska33
28. mar 2023

Ja som som vyplnila žiadosť začiatkom m februára a nedošla mi ešte žiadna sms a ani mail

zuziktati
autor
31. mar 2023

Dnes mi prisla sms , že nás evidujú a preverujú. Takže sa konečne pohlo. 🤩🤩