Daňový bonus na zaplatené úroky z hypotéky.

mtdk
26. feb 2020

Ahojte 🙂 čo úvádzam do kolonky suma? sumu z potvrdenia z banky alebo 50% sumy z potvrdenia z banky?

kvevka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mtdk
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fodorka
27. feb 2020

to mas ,,uroky,, take vysokanske?
lebo pozor to neni splatka uveru ale iba ,,uroky,, 50% zo zaplatenych urokov...napr ked je splatka na hypo ja neviem 150€ uroky su mozno 15-20€ tak dobre si to pozri

gloria31
27. feb 2020

To môže platiť keď ma vzatu hypotéku v auguste 2019?a to potvrdenie posiela banka?

alenah31
27. feb 2020

@gloria31 buď banka poštou alebo nájdeš v internetbankingu a treba vytlačiť - ale len ak spĺňaš podmienky.

mtdk
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fodorka
27. feb 2020

no ja mam splatku cca 150€ a urok- k splatke 7,50€

kvevka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mtdk
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mtdk
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fodorka
27. feb 2020

@mtdk tak zalezi kolko mas hypo, kde aky urok teda...ja som zistila ze nemam narok na vratenie tych urokov nakolko som vystihla posledny mesiac ked sa este dala zobrat hypo pre mladych takze ja si to nemozem uplatnit...ja este 3roky mam takuto super splatku resp ,,fix,, no urok tusim dne smi hovoril do telefonu 0,2

mtdk
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fodorka
27. feb 2020

@mtdk vies co ja som sama brala v tatra banke co ani nebola moja primarna banka,no uz teraz je. 😀
Ale tak chodi mi tam aj vyplatka vsetko a mam roky genialneho financaka co je pre mna pan s velkym ,P,...riesil este pre mna s ex dva krat hypo vzdy usesne a nadmieru spokojni...takze po rozvode som isla opat do toho a vybavil tie naj podmienky.z opacneho konca slovenska je ale MT ,mail a posta funguje....co ti poviem...

gloria31
27. feb 2020

@alenah31 a aké sú to podmienky?

mtdk
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fodorka
28. feb 2020

@mtdk jaaaj tak takych som aj ja postretala. A ake poplatky? Ja tohto poznam ,roky, a ani cent ved ich zaplati banka v konecnom dosledku

mtdk
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mtdk
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkarig
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkarig
7. mar 2021

@mtdk ahoj, ako si vtedy, prosím, dopadla? Ja akurát riešim, ako to vypočítať. Zmluvu sme podpísali ešte v marci 2020, od tej doby sa úver začal aj úročiť. Zaplatené úroky za celé obdobie boli vo výške 429,90. Vedela by si mi, prosím, poradiť? Ďakujem 🙂

mtdk
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz