Dá sa zistiť, či si manžel uplatnil rekreačný poukaz?

29. jún 2024

Dá sa prosím nejak zistiť, či si manžel uplatnil rekreačný poukaz? Mimo informácie od manžela, ktorý zatľka ...

vanilkovazmrzka
29. jún 2024

Neda 🙂 mozes sa opytat jeho zamestnavatela, ale on ti to urcite nepovie 🙂

tramtada31
29. jún 2024

My sme to mali sj vo výplatnej paske

mojemenonikto
29. jún 2024

Chodí na služobné cesty...? Často?

kvietok2012
30. jún 2024

Aj ja som to mala vo výpl.páske

muchotrafka298
30. jún 2024

Neda, ked on sam nepovie.Zamestnavatel sa s tebou ani bavit nebude, vacsinou to byva na vyplatnej paske (ktore asi tiez nemas k dispozicii).

zuzubb007
30. jún 2024

Snáď muž neukazuje žene výplatnú pasku? Chudák ak hej tak to je už iný podpapucnik, nedá sa to zistiť ak použil alebo máš podozrenie zbal mu veci a papa ani by som sa nebavila sa dalej

domininini
30. jún 2024

@zuzubb007 koli podozreniu ktore nemam ani oberene zbalit muza ??

minenkak
30. jún 2024

@zuzubb007 môj muž napríklad dostáva pásku poštou ,otvorím pozriem a odložím,on asi ešte ani nevidel svoju výplatnú pásku

sense
30. jún 2024

@minenkak ani ja nie 😂😂😂 pokiaľ suma plus mínus sedi

minenkak
30. jún 2024

@sense môj ani poriadne nevie koľko má výplatu,minule som mu oznámila, že má vyšší plat,že heej no ako dobre

koniarova
30. jún 2024

Veď zbadáš, ak vieš koľko mu bežné chodí výplata a táto bude vyššia.

sense
30. jún 2024

@minenkak tak to zas viem lebo to mi šéf povedal o koľko sa mi zvýši plat

petamich
30. jún 2024

nie, zamestnavatel ti tuto informaciu neposkytne, jedine v tej vyplatnej paske, ak ich mas k dispozicii

luccija
30. jún 2024

Veď mu navrhni výlet a, že si uplatníte rekreačný poukaz

zuzubb007
30. jún 2024

Povedala by som mu, že mame rezervovaný pobyt a použijeme ten poukaz a je to, ženy robíš furt problémy 🤣

morusha
30. jún 2024

@zuzubb007 Môj muž mi úplne bežne ukazuje pásku, dokonca mi ju posiela na whatsapp, to isté aj ja. Musím mu povedať, že je iný podpapučník😁

zuzubb007
30. jún 2024

@morusha veru môj muž nevie ani koľko zarobím, ani dovolenky koľko mám ani ja jeho nemám tu potrebu, napriklad účty spoločne by som nechcela ani keby mi platia za to 🤣, a nikdy sa nehadame proste dôvera je základ

morusha
30. jún 2024

@zuzubb007 Jasné, každému ako vyhovuje ...

katkaseiner
30. jún 2024

chodi mu vyplata na spolocny ucet? Ak hej, tak to nie je tazke vydedukovat ak su vykyvy vo výške vyplaty. Ja nepozeram muzovu vyplatnu pasku ale verim ze keby som sa na nu spytala tak nemá problem ukazat. My mame ale spolocny ucet a neschovavame jeden pred druhym vobec nic...naco?

sasa1310
30. jún 2024

@luccija a čo tým získa? bude sa tváriť, že uplatní. Vezme so sebou faktúru a povie, že mu to vo výplate vyplatili. A nikdy nezistí či naozaj

luccija
30. jún 2024

@sasa1310 neviem, keď sa ubytujem, odubytujem vidím, že komunikuje s recepcnou o poukaze bola som pri tom veď si pýtala občianske atď...pýtala si meno zamestnavatela

sasa1310
30. jún 2024

@luccija no a? však to všetko môže pýtať. A dokonca aj odniesť do práce na preplatenie. A neskôr mu príde odpoveď, že si už za tento rok uplatnil. Okrem toho pri lacnejšom ubytovaní môžeš rekreačný poukaz pýtať aj dvakrát, aby si získala tu sumu 275 eur. Autorak nemá žiadnu šancu zistiť či si už uplatnil a pri nej môže robiť len divadlo na ďalšom pobyte, že si ide uplatniť.

luccija
30. jún 2024

@sasa1310 máš pravdu, ale zase uvidí kolko ubudlo z účtu za ubytovanie a či prišiel preplatok z práce, keď majú spoločný ucet

rozculena
30. jún 2024

fúha.....veď takto sa vlastne priznal

mojemenonikto
30. jún 2024

Tak mi napadlo, že sa na to pozeráme možno úplne zle. Možno jej manžel pripravil prekvapenie v podobe úžasného wellnes pobytu na ktorý si rezervoval poukaz. To by bol dôvod na zatĺkanie, nie? A my ho tu hneď podozrievame... 😀