Dá sa postaviť dom na kľúč do 120 000 EUR?

8. máj 2024

Dobrý večer.. pozemok mame komplet so všetkými sietami priamo na pozemku dokonca je aj oploteny.. začíname sa obzerať po projekte bol by to bungalov s rovnou strechou .. pôdorys ma zaujal takýto.. je možné to postaviť na kluc so zivnostnikmi do 120 tisíc? Ďakujem za nazor

deti95060810
8. máj 2024

nežartuj...
nemáš vôbec poruchy o cenách... troška pridaj .
pozri si katalógy domov ...napr. Prodom
https://www.prodom.sk/projekty/bungalovy

tttbb
8. máj 2024

Bez tej garaze a ked budete setrit tak mozno... Ale rataj skor 150 a nebudes musiet riesit kazde euro.

13uzivatelka11
8. máj 2024

V živote už by som nechcela rovnu strechu.

13uzivatelka11
8. máj 2024

A čo znamená kľúč so živnostníkmi? Ze ti každý bude robiť niečo iné, kadejaki suflikanti len aby si ušetrila nejaké eura? Stoji ti to za to keď v tom dome chceš žiť celý život? Radšej nájdi poriadnu firmu na základe veľa recenzií..

petulda333
8. máj 2024

My mame taky,klasicka strecha a stal nas na kluc 87000 pred 3r,drevodom

darina77
8. máj 2024

Ja teraz staviam a omnoho menší bungalov bez garáže ma bude stáť minimálne 130 000.

katulienocka999
8. máj 2024

My sme stavali niečo obdobne ale bez tej časti ako sú garáže (136m2 zastavana)..to je tam úplne zbytocne a predraži to..no ale stavali sme akurát na hrane zdrazovania kedy začala vojna na Ukrajine a vyšlo nás to niečo cez 120t ale bez zariadeni, kúpeľni, kuchyne, zárubní a podlahy..a to si myslím,že sme mali super firmu co nám to robila 🙂 takže neviem no, akože ak máte niekoho v rodine co robí na stavbách ci by nevedel s niečím lacnejšie pomôcť, pripadne si fakt sadnúť, dat hlavy dokopy a ešte raz prepočítať...ale takýto bungalov nemyslím si,že sa zmestite do 120t

lavender94
9. máj 2024

Bungalov- 5i, dve kryté miesta na státie + technická miestnosť, veľa svojpomocne, veľa veci po známosti za lepšie ceny - rok a pol dozadu 150 tisíc a z vonku sa len teraz začala robiť zámková, terasa nie je, záhradkári nie je, brána nie je…. Proste len dom a tráva, keby to mame všetko robiť naraz tak, aby to bolo pekne, prepočítala by som ešte minimálne 20tisic

stvura
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
margotka17
9. máj 2024

Práve v rodine dokončuju domček. Dosť prác spravili firmy, ale čo si vedia chlapi spraviť remeselné robia sami. Domček 8 x 10 bez garáže a to už sú za sumou, čo ty píšeš. Ceny vyskočili vysoko. Kúrenie a vodu robil z rodiny, kúpeľne tiež, celú elektromontaz, robil člen rodiny....kúpeľne tiež...

tatianna56
10. máj 2024

asi to nieje realne. jedine ak si budete dokoncovat sami alebo s rodinou. my sme mali minuly rok od firmy montovanu hrubu stavbu (keramika), exterierom na kluc za 75 tis. vnutro sme robili sami a to bolo dalsich 40 tis. ale mame 10x10 a prestresenu garaz.

pupava23
10. máj 2024

Ako mysliš s rovnou strechou?

rolandik
10. máj 2024

Skús sa pozrieť na www.modrastrecha.sk. Tam nájdeš živé diskusie a kopu reálnych fotiek.

nelka93
11. máj 2024

Nereálna cena. Možno bez garaze by to išlo. Inak tie izby mi prídu strašne malinke