ČSOB účet

26. feb 2024

Ahojte .. máte niektorá účet v ČSOB banke ? Vraj je úplne zadarmo účet ? Že nestrhavaju žiadne poplatky za vedenie úctu ? Že si ho môžem spraviť aj cez aplikáciu a do 10 dni mi príde karta plastová ? Máte skúsenosť ?

petamich
26. feb 2024
mimicka2013
27. feb 2024

Ahoj, posielam Ti odkaz na ČSOB Smart účet bez poplatku za vedenie a zriadenie. Nový účet máš založený online za pár minút. Po splnení podmienok, ktoré nájdeš tiež v odkaze, získame 25 + 25€. Nečakaj dlho, akcia je časovo obmedzená. Pekný deň 🙂 $https://klient.csob.sk/web-plugin/servlet/Smart...
Ano smart je zdarma, ak chces vyuzi link vyssie a ziskame odmenu

autor
27. feb 2024

@mimicka2013 dakujem , pôjdem ho vytvoriť .. ty ho máš tiež ?

valer88
27. feb 2024

Účty zadarmo bez splnení tých otravných podmienok majú len fio, 365 a myslím že aj mBank. Ja mám aj fio, aj 365 - tá dáva odmenu 30€ za založenie učtu, plus vracia 3€ za každú platbu nad 20€ a tak isto odmenu za odporúčanie a založenie účtu ďalšej osoby.

autor
27. feb 2024

@valer88 ja som si vytvorila toto , tak uvidím .. dúfam že to budem mat zadarmo

mimicka2013
27. feb 2024

@valer88 mbank nema zadarmo, tam musis utratit 70€ aby bolo zadarmo. A kde si sa docitala ze 365 vracia 3€ za platbu nad 20€? Mam aj 365 a teda nic take nevracia.... @autorka ano mam csob smart a je zadarmo

autor
27. feb 2024

@mimicka2013 dakujem

patricius06
28. feb 2024

@valer88 uz aj ČSOB majú účty zadarmo. Ide o "smart" účet. Mám ho, a je bez akýchkoľvek podmienok, ktoré by trebalo spĺňať...
Majú aj iné typy účtov, kde niektore podmienky treba splniť, napr. "Pohoda".

autor
28. feb 2024

@patricius06 dakujem

valer88
28. feb 2024

@mimicka2013 tak mne stále vracia. 🙂 vráti vám ju neskôr, nie že hneď ale vráti. A maximálne 10 krát sa to dá využiť. Už aj minulého roku mi vracali.

mimicka2013
28. feb 2024

@valer88 to su peniaze s5, to je akcia a da sa vyuzit 10x...nie ze to robia bezne, najma to plati len pre novych zakaznikov...na nas starych seru 😀

valer88
28. feb 2024

@mimicka2013 to už neviem, viem že minulého roku som mala že platnosť akcie do konca roka a teraz mám zas a platnosť do konca marca. :D akcia či peniaze s5, každé euro poteší. 🙂 vy takúto možnosť ste vôbec nemali ?

sasula1333
2. máj 2024

Maju smart ucet, ktoty je zadarmo. Mam v csob niekolko produktov a neodporucam tuto banku ani najvacsiemu nepriatelovi. Klamu, zavadzaju, nonstop maju vypadky, stale nieco nefunguje, reklamacie trvaju aj pol roka. Cele zle. Janiba za posledny rok: vypis z uctu posielali na mail niekomu inemu, zrazu mali odstavku systemu, a moj mail bol zmeneny a chodilo to bohvie kam. Potom zacali znicoho nic posielat vypis postou a strhavat mi 4e. Na to mi povedali ze si to mak zmenit v elektronickom bankovnictve ktore zial nefungovalo, ked som aj chcela po stlaceni tlacidla ulozit nadalej evidovalo zasielat postou, na pobocke povedali ze s tym nevedia nic robit. Tak som musela kazdy mesiac ziadat o vratenie 4e nakolko ja nemozem za to ze oni mi to nevedia posielat na mail. Najnovsie mi na sporiacom ucte nepripisuju ziaden urok, preco netusim, podala som uz asi 5tu reklamaciu. Tlak mak taky ked si spomeniem na tuto banku ze tlakomer vybuchne....

autor
2. máj 2024

@sasula1333 ja mám ČSOB smart a som spokojná

macik166
2. jún 2024

Ten Smart účet sa dá zrušiť aj online? Či musím ísť do tej nemožnej banky osobne? Súhlasím so @sasula1333? Otrasná banka.

sasula1333
2. jún 2024

@macik166 neviem, ale myslim si ze zrusit ucet sa da asi len osobne.