Čo sú to kryptomeny?

15. feb 2022

Čo sú to tie kryptomeny? Som taká tupá že tomu nechapem ....investujem do čoho vlastne? Kde ? Vysvetlite mi to niekto sedliackou rečou.

missdiva
15. feb 2022

Ahoj, ak chces napis mi spravu... poradim ti ako zacat 😊

kittykat22
15. feb 2022

Kryptomeny su vymyslene peniaze do ktorych investujes svoje realne peniaze.

namornicka
15. feb 2022

Su to virtualne peniaze- meny, ktore kupis za realne peniaze. Ich hodnota kkesa a stupa, vies to sledovat na grafoch, statistikach. Je ich viacero druhov, krypomeny je taky suhrnny nazov. V niektorych krajinach uz zacali byt oficialnym platidlom, mimo standardnej meny danej krajiny. Snad sa tu vyjadri aj nejaky ekonom co ti to vysvetli fundovanejsie,

namornicka
15. feb 2022

@missdiva pochybujem ze chce investovat ked ani nevie co to je.

mila23
15. feb 2022

@namornicka no vsak ale @missdiva chce zarobit, nie nechat zarobit

buberova
15. feb 2022

@namornicka to nič, aj najmenšiu šancu treba využiť..

missdiva
15. feb 2022

@namornicka ja som o tom napisala clanok... lebo mam s investiciami vela skusenosti.
@mila23 tam realne nemas ani ako na niekom zarobit... pokial teda niekomu neponukas vlastnu menu, co by si kupil malokto lebo tie nemozes len tak dat na velke kryptobuzy...

namornicka
15. feb 2022

@missdiva ved to nespochybnujem ze mas skusenosti. Len ona sa podla mna pyta skor zo zvedavisti, lebo teraz sa o tom vela pise. Teda takto to odhadujem.

missdiva
15. feb 2022

@namornicka mne je uplne jedno ci investuje alebo nie. Prekvapivo nie som Satoshi Nakamoto.
Zastavam nazor, ze clovek co o tom nic nevie by to ani nemal robit, na druhej strane ak to niekoho laka nie je to jadrova fyzika, ak tomu venuje den studia zvladne to aj clovek bez akehokolvek vzdelania. pyta sa do coho vlastne investuje a kde, nepridam do komentu na MK clanok, ktoremu som venovala dost casu, za to ak ma niekto zaujem a potrebuje radu, kludne sa podelim o skusenosti, ani za svoje pravne rady si tu neuctujem, robim to zdarma vramci svojho volneho casu lebo mi je tu ozaj niektorych ludi luto...