Číslo karty

19. jún 2024

Dobrý večer nestalo sa niekomu niečo podobné ako mne, zaplatila som si jednorazovú platbu za niečo kde som dala číslo karty karty, lenže som si nevšimla že po 24hodinach zaplatení si strhnú peniaze za mesiac tak som ich kontaktovala odpovedali nech ich pošlem koncové 4 čísla karty ( kartu som po stiahnuti peniazi zablokovala, až potom som si prečítala o tej mesačnej platbe) po poslaní posledných čísiel karty mi napísali že peniaze vrátili ale nevypytali si číslo účtu je možné že peniaze sa dajú vrátiť len tak z čísla karty

thirstymonk
19. jún 2024

Ano, daju sa, ale robi sa to zriedka. Ale možné to je.

thirstymonk
19. jún 2024

Otázne je, či ti to príde na účet, keďže karta bola zablokovaná, ale to už sa musíš obratiť na svoju banku.

autor
19. jún 2024

@thirstymonk a keď je karta zablokovaná ale mám novú lebo mi mala končiť tak peniaze prídu na účet kedže ucet nebol zmeneny len karta ?

thirstymonk
19. jún 2024

Toto práve neviem, treba sa obratiť na svoju banku, že čo sa stane. V prípade SLSP to tak bolo u mňa (vratila sa mi paypal platba na starú kartu, ktorá už nebola platná), ale keše mi prišli na účet tak ako som čakal. Aj keď je karta zrušená/zablokovaná, banka ešte zrejme nejaký čas drží informáciu, že karta patrí k takému a takému IBAN-u

petamich
19. jún 2024

karta aj ked neaktivna sa viaze k nejakemu uctu, reverzna transakcia je pomerne casty jav a peniaze sa v poriadku vratia na ucet, ku ktoremu je karta vydana aj ked je blokovana

petsvk
20. jún 2024

Áno , ide to , ja som napr. reklamoval tovar v Sportisimo, vracali mi peniaze , nepýtala žiadne číslo ani účet ani karta a € prišli na účet

nelka93
20. jún 2024

Prídu ti peniaze, karta sa viaže k účtu, hoci je zablokovaná. Trvá to niekoľko dni

autor
21. jún 2024

Peniaze už prišli