Cez koho máme kupovať auto na splátky?

lillystranska
17. apr 2018

ahojte rozhodujem sa kupit auto na splatky kedze tolko financii naraz nemam. premyslam ze bud ho vziat cez aaa auto alebo si poziciat v raifaeisen a kupit a splacat banke. co je podla Vas lepsie?

deti95060810
17. apr 2018

AAA auto? to nemyslíš vážne...😲

dominika6
17. apr 2018

@lillystranska aký je rozdiel medzi dvoma úžerníkmi?

lillystranska
autor
17. apr 2018

v aaa aute sme kupovali auto mame ho dodnes a ziaden problem

veroni_21
17. apr 2018

@lillystranska AAA? 🙄 Pane a Bože to niekto ešte nad týmito darmožráčmi rozmýšla? 🙏 A požičať si v banke a splácať banke je tiež pekná hlúposť...

lillystranska
autor
17. apr 2018

teda nasi

kamilka1986
17. apr 2018

@lillystranska z Áčka by som nekúpila ani bicykel

lillystranska
autor
17. apr 2018

tak kde navrhujete?

sasa1310
17. apr 2018

@lillystranska jasné, že sa dá cez AAA kúpiť auto v pohode. Stačí, že s niekým ideš, kto sa tomu vyzná. My sme tam kupovali niekoľko áut a v pohode všetky. Doteraz jedno máme. Samozrejme, že to neboli zasa staré habraky, ale také 2 ročné autá. A určite odporúčam radšej financovať cez spotrebný úver cez banku ako cez ich lízingovku. V prvom rade je rozdiel ten, že auto bude písané na teba a nie na lízingovku, keď vezmeš spotrebák.
Rada by som prečítala od tých báb hore, ich vlastnú skúsenosť. Lebo niektoré len čítajú na nete a krútia očami, ale návrh a pomoc žiadna.

lillystranska
autor
17. apr 2018

@sasa1310 bude to zniet asi blbo ale aky je rozdiel v pozicke a spotrebnom uvere?

bubulili
17. apr 2018

@lillystranska lepšie je zobrať spotrebný úver. Ja by som do AAA nešla, švagor mal odtiaľ auto a bola to nočná mora. Dohodol sa na obhliadke, keď tam prišiel, auto, čo chcel, nemali, ponúkali mu úplne iné, v horšom stave, za rovnakú cenu. Bral aj úver od nich, lebo to auto potreboval nutne na druhý deň. Za spracovanie úveru chceli 300 eur, boli tam na neho nepríjemné nátlaky. Celkovo jednanie nebolo kóšer. Ale tí išlo o staršie, asi 9 ročné auto. Hlavne si auto dobre prezrite a vyskúšajte.

sasa1310
17. apr 2018

@lillystranska to isté to je, ale určite nie cez AAA brať úver. Majú zlé podmienky nadstavené

lillystranska
autor
17. apr 2018

dobre ako ma mi ho kto nastastie pozriet skor ma stve ze to musim brat na uver vrrr

deti95060810
17. apr 2018

pozri finančnáhitparáda.sk Tam nájdeš kde je pre teba najlepšia pôžička...ešte nedávno dávali aj pôžičky na autá - len na autá, ale akosi to už nemôžem nájsť....

ivuska6
17. apr 2018

My sme brali teraz zo slovenskej máme tam aj účet a je to lepšie ako cez lízing lízing si pýta ešte za spracovanie veľké poplatky a neber si cez essox financovanie našla som strašne recenzie takto splatíme banke peniaze a auto bude naše keď si dáš lízing auto bude tvoje až po splatení zo slovenskej sme vzali na auto

hettinka
17. apr 2018

@lillystranska AAA obíď veľkou okľukou, radšej teda pôžička v banke, ja som mala priamo na auto, zvýhodnený úver vo VUB

conspi
17. apr 2018

@lillystranska Ježiši. AAA auto nie... Tiež sme kupovali auto teraz. V AAA aute sme boli zo zvedavosti. Veľmi milý boli do chvíle, kedy zistili, že mačku vo vreci kupovať nebudeme. Akonáhle sme chceli vidieť podmienky a zmluvu skôr, pán sa zodvihol a odišiel. Nechal nás čakať 20 minút a potom za nami poslal druhého iba so zdrapom papiera... Nakoniec sme to vyriešili leasingom cez ČSOB. Úrok majú nižší ako by nám dala banka

conspi
17. apr 2018

Ešte dodám, že auto je naše. Jediné čo sa muselo urobiť bolo podpísať papier u notára založené právo.

ultra
18. apr 2018

ak mas nejaku hotovost na zaciatku tak skus pozriet financovanie Toyota - na zaciatku das 30 percent s ceny vozidla. Potom 4 roky splacas 40 percent ceny auta a na konci davas znova 30 percent (na konci sa da 30 percent prefinancovat uverom/leasingom). - ked si spocitas splatky bez poistenia (ktore je u nich vyhodne) tak nepreplatis ani 1 € naviac. Jedine je poplatok za uzatvorenie - okolo 300 €. Myslim ze nejak podobne ma aj financovanie Skoda. Treba si pozriet ich stranky.

ajko2011
18. apr 2018

My sme kupovali pred mesiacom zo zvyšku z hypotéky. Kupovali sme priamo od majiteľa.

majkeel
19. apr 2018

Pozicat od rodiny a kupit v nemecku, po zakaze dieslov v mestach je mozne tam kupit slusne auto za dobre ceny.

fefe123
19. apr 2018

a nemáte ponuku na bezúčelový úver od banky, kde máte účet? dnes sú celkom dobré úrokové sadzby, ak ste spoľahlivý klient, aj úvery bývajú predschválené.... potom si auto môžete vybrať v akomkoľvek autobazáre, prípadne cez nejaký inzerát... pozriete, vyskúšate... v AAA auto je to vždy "o Držku", ak nemáte pevné nervy a dobrú vyřídilku a neviete si sami auto odhadnúť, tak tam ani nechodte....

@majkeel no v Nemecku sa dá dobre nakúpiť, ale tiež to musíš vedieť, to tiež nie je pre každého, idem-kúpim....

damoska
26. máj 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

moji rodičia a par známych tam kupovalo auto a nestažovali si na nič. Ale zase chápem, že každému vyhovuje niečo iné.

12romi34
20. júl 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

v žilinských AAA moja mamka kupila auto a všetko prebehlo hladko, bez malinkeho zadrhelu.