Cena za prácu - rekonštrukcia kúpeľne v byte

martyzpp
10. jún 2024

Pekný deň prajem, predtým než rozpošlem žiadosti o cenovú ponuku samotným firmám, chcela by som získať prehľad koľko asi cenovo vychádza rekonštrukcia kúpeľne realizovaná stavebnou firmou. Nemyslím materiál, ceny vane, umývadla, nábytku, obkladov, dlažby atď. si viem zistiť. Zaujíma ma cena za prácu stavebnej firmy v Žilinskom kraji. Kúpeľňa je malá, má 1,80x2m. Potrebné je zhodiť starý obklad (kúpeľňa bola komplet rekonštruovaná pred 12 rokmi, ide mi hlavne o modernejší dizajn a prispôsobenie vybavenia), osadiť a obmurovať novú vaňu, urobiť múrik za umývadlo (bude slúžiť ako polička), položiť dlažbu, obložiť steny a osadiť umývadlo so skrinkou. Samozrejme, aj WC (1,2x1m) - len obklady a dlažba. Ak niekto robil podobnú rekonštrukciu nedávno, koľko Vás to vyšlo? Ďakujem pekne.

judrpravnik
11. jún 2024

Okolo 1000 - 10000 Eur v závislosti od materiálov, rýchlosti a lokality.

mamaaja82
11. jún 2024

@martyzpp nas to vyslo 2700bez materialu cisto len praca,trochu vacsia kupelna

purple_wolf
12. jún 2024

pracu by som ratala okolo 2500-3000 plus materiál

dusankomoj
12. jún 2024

Teraz je to tak,že cena práce sa rovná cca cene materiálu.

martyzpp
autor
12. jún 2024

@dusankomoj asi si to urobime sami 😌

kepassa
12. jún 2024

Robota 3,5 tisic €
Sanita 4 t.€ (na foto bez skrinky na mieru pod umyvadlo a skrinky na kozmetiku na vysku) zrkadlo nie je vidiet ale je tam velke a podsvietene
Islo o rekonstrukciu uz murovanej kupelne 1,8*3 m +wc
Teraz pred 2,5 mes. dozadu

dusankomoj
12. jún 2024

@martyzpp no,keby mal našu kúpelňu robiť môj muž,tak mám vaňu položenú na tehlách ešte teraz🤣

martyzpp
autor
12. jún 2024

@kepassa fuuu, tak to je dost. Ale mate to vemi pekne 👍

@dusankomoj No ja by som najradsej firmu ale muz si trufa a teda aj tie ceny asi rozhodnu.

fido69
12. jún 2024

@martyzpp Ak je muž šikovný, tak si to urobte sami. Nejde o peniaze, ale ušetríš si nervy so zle odvedenou prácou a nedokonalým výsledkom. Tiež si už veľa vecí zvládam robiť sám a to nie som nijak extra manuálne zručný. Ale podľa youtubu by som už aj operovať zvladol. 😂

martyzpp
autor
12. jún 2024

@fido69 on je čo sa týka obkladania ešte neskúsený ale za to je veľmi šikovný, rád sa učí takéto veci doma robiť a hlavne je precízny, ozaj si dá záležať. Takže presne ako píšeš, nestratím nervy pri zle odvenej práci.