Budú sa aj v roku 2024 preplácať rekreačné poukazy?

28. dec 2023

Ahojte, tie čo robíte ekonomku vo firme bude sa aj v roku 2024 preplácať rekreačný poukaz? Či je daka zmena? Chceme si zarezervovať pobyt no chcú okamžitý prevod eur... S poukazom super cena no mimo neho si to dovoliť nemôžme..ďakujem za info, do roboty ideme až po novom roku a akcia platí do Silvestra tak sa nemám ako informovať priamo v mojej firme.

andreakotesova
28. dec 2023

Zrušené neboli. Nepredpokladám, že sa zrušia, keďže ich autor je po dlhej dobe znova vo vláde a je to jediné pozitívum, ktoré vyplodil.

bloger
28. dec 2023

Pravdepodobne áno zaviedol to ešte Danko.

autor
28. dec 2023

@bloger pravdepodobne nie je jasná odpoveď.

autor
28. dec 2023

@andreakotesova
Spolieham na to no pri nich nikdy človek nevie. Asi to nechám tak a počkám na jasnú odpoveď z našej firmy.

andreakotesova
28. dec 2023

Zákon platí, nezrušil sa. V robote sa pýtať nemusíš.

janinah
28. dec 2023

Btw nerezervujem pobyty, kde chcú okamžite platbu a nie je možnosť bezplatného.storna...ale to už je na vas

krajinka
28. dec 2023

je to stale v Zakonniku prace, tak to plati, nato sa vo firme naozaj pytat nemusis

luliu
28. dec 2023

Pravdepodobne nie je jasná odpoveď - ty si vtipná - ako máme my vedieť, čo vládu napadne? Či to zruší? Teraz to platí,.bodka. Nemáme vestecku guľu, aby sme vedeli čo bude 😉

autor
28. dec 2023

@luliu ďakujem za poučenie o mojej vtipnost. 🤣

autor
28. dec 2023

@andreakotesova
@krajinka ďakujem. Toto som práve nevedela či sa náhodou niečo príchodom nového roku nezmenilo

autor
28. dec 2023

@janinah dá sa len pobyt presunúť na iný termín ak nám na pôvodný termín nevyhovuje. Bežné takto rezervujeme a máme pre to najlepšiu a záväznú cenu.

autor
28. dec 2023

@luliu a pýtala som sa na rok 2024 nie 2030 tak veštecku guľu nezhanaj. Aj keby niečo budúci rok zrušili tak to bude platiť novým rokom.

petamich
28. dec 2023

to vobec nie je pravda, ze ak nieco zrusia bude to platit od roku 2025 🙂 tehotenske sa vyplacalo od 1.4. prebiehajuceho roku, danovy bonus sa v priebehu roka zmenil 2x, retroaktivna ucinnost tiez nie je nic neobvykle pri veciach, kde vedia, ze si to mozu z pohladu zakona dovolit

takze ano pravdepodobne sa to nezrusi, zatial ziadna indicia nie je a stale je to platne ale o tri mesiace to pokojne nemusi byt pravda

autor
28. dec 2023

@petamich tak budem len dúfať,že sa to nezmení do februára😉.

ekira1
28. dec 2023

Si nejaká podráždená, nie? Ak to budú chcieť, tak to zrušia bez toho, aby sa nás pýtali. Kľudne s platnosťou nasledujúci mesiac. Zatiaľ tomu nič nenasvedčuje, tak buď kľudná.

mantava
28. dec 2023

Legislatíva ktorá to upravuje je t.č. stále platná...informuj sa aktuálne, t.j. v čase, kedy si chceš dať vydavok preplatiť

autor
28. dec 2023

@ekira1 nie nie som podráždená. Len som dala otázku a keď mi nevie dať niekto jasnú odpoveď tak sa nemám o čom s takým človekom baviť. Nemám čas na dáke odpovede laikov či nudiacich sa mamičiek. Kdo chcel napísal jasne

hellwant
28. dec 2023

si trochu neprijemna, napisal pravdepodobne. Ako to ma on vediet? Ani ty nevies a vypisujes , ze to nie je pre teba odpoved a nemas naladu na nejake kecy. No nik to nevie, pani užasna. Je to na vlade. Objednam a idem. Vypytam si doklady co potrebujem a ak to bude stale platit uplatnim si. Ked nie tak nie. Uzijem si dovolenku a zaplatim ju.
Ak je to kvôli financiam, tak by som skôr porozmyšlal , ci vôbec ist, kedze by jeho nahle zrusenie mohlo vytvorilo problem.

autor
28. dec 2023

@hellwant aj tebe ďakujem za nič pán úžasný. Nekupujem na december budúci rok, ale na február. Len som si nebola istá. Pravdepodobne, nie je u mňa odpoveď. No to ,že to stále platí v zákonníku tak to už je odpoveď.😉

luliu
28. dec 2023

Existuje Google nájdi si info sama a nestekaj tu po ľuďoch pani úžasná

hellwant
28. dec 2023

@luliu 👍

ekira1
28. dec 2023

Chceš mať 100% istotu, zavolaj Ficovi, je to v jeho rukách. Ak v januári nepríde info, že ho rušia, vo februári bude platiť. A bez urážky, s tebou by som žiť nechcela, si milá a príjemná ako pondelková cesta do prace.

taga
28. dec 2023

Wow, pravdepodobne nie je odpoved? Wow
Dostala si odpoved, ze momentalne plati! Co este chces pocut? Ci ta dovtedy nezrazi auto? Pravdepodobne hadam dufam ze nie! Ides sa na mna hnevat, pretoze ti to neviem potvrdit na 100%?