Brali ste si pôžičku Provident?

radko23
17. sep 2013

dobry vecer ,bral si niekdo z providentu pozicku? mam par otazociek co sa poticky tika, dakujem

lubikan
17. sep 2013

len to nerob,akokolvek si zufaly

andelicek_vu
17. sep 2013

ja viem ze zivot je tazky ale zobrat si pozicku s providentu qatra alebo home credit je dat si slucku na krk viem ocom hovorim clovek ked nema tak spravy hoci co ale radsej ist zobrat ako zobrat od nich prepacte ze som taka uprimna

alka221
17. sep 2013

obycajni okradaci. 😉

tajka1986
17. sep 2013

čistá samovražda, veď majú neskutočné úroky 😠

tinach
17. sep 2013

videl si ich reklamu? zevraj "zmenili sme zivoty uz mnohym ludom" a to plati do bodky. zmenia ho aj tebe , uvidis....mozno prides o byt, o auto alebo si niekde v lesiku hodis lano cez hlavu, ked ti dlhy cez nu prerastu....

silvinuska
17. sep 2013

Susedka vzala minuly rok 500€. Na 45tyzdne lebo ze tam mozes bud 45 alebo 60 ? sa mi zda. a celkovo vratila 580€ 😉 Ale vsetko ma svoje rozdiely. Je rozdiel uz len v tom, ze bud to chodis vkladat priamo do banky ty (co menej preplatis) alebo bude za tebou chodit obchodna zastupkyna ( co logicky z tvojej splatky ma svoj podiel ) ale ze toto s t ou bankou malo kto ma. Iba vyvolení 😉 A co sa tyka terajsej reklamy, ze splacajte pravidelne a splatite len to kolko si poziciate je blbost. Ano ak vidia ze splatky si davala pravidelne bez omeskania tak ti jeden z urokov odpustia alebo ze by iba ponizili urok? No to neviem presne. Ale koniec koncov za pozicane 500 nevratis len 500;) Vsade su take male pismenka a tie si treba vsimat cize pozor 🙂 PS: ak chces napis mi IP mam kamosa co robi v providente a mozem sa ho opytat za kolko by si mala kolko vratit. A neviem ci to nie je este aj tak, ze ak si prvykrat klientom, tak dostavas iba minimum k tvojim prijmom. Viem ze susede nechceli dat viac nez 500€ a ziadala 1000€.

ela2710
18. sep 2013

@silvinuska - pozor v reklame sa uvadza uroky späť, úrok zákazník dostane celý, ale sú tam aj iné poplatky, nie len úroky (ako asi vsade), je na zakaznikovi ci si vyberie sluzbu OZ ci nie, vacsina sa vyberie, kedze tak sa da najjednoduchsie splatit peniazky skor - vysvetlim to takto, kazdy mesiac mas nejaku zlavu, keby si zaplatila skor, co ja viem, celkovu sumu mas este 1000 eur ale ak by si zaplatila skor, mas tam zlavu, napr. ze by si zaplatila len 800,700 alebo 600 eur. Pozicka vyjde vacsia vzdy zenam ako muzom a vzdy starsim ako mladsim. Dlhodobí zákaznici maju okrem takychto kratkodobych akcii ako urok spat aj vernostny system (strieborny, zlaty zakaznik - ten ma zlavy o nieco vyssie). Minimálne prvých 26 tyzdnov by nemal byt nedoplatok, a ak sa nahodou stane, ze sa nedari zakaznikovi splacat, alebo chce splatky upravit, alebo sa mu situacia zhorsila,o vsetkom treba informovat - komunikacia je dolezita, niektorým je to jedno, a tak to aj dopadne. V Providente sa nezakladaju nehnutelnosti, ked sa ale neda jednoducho pohladavku predaju inym spolocnostiam, co si tie sumy vymahaju - ale v tom pripade ide o naozajstnych neplaticov, v banke staci aby si meskala raz a mas pokutu. Okrem ineho neviem ako je to mozne, ale my v Postovej banke ideme vratit raz tolko ako sme si pozicali, ale vtedy sme peniaze potrebovali surne, a ako sa tu uz pisalo bolo nam to ,,jedno", pretoze inak by MM nemal pracu, nakolko sa zamestnat u nas nedarilo, spravil si komplet vodicak, tachografovu kartu a KKV, a nebol to lacny vydaj, ale na druhej strane ma pracu. Dnes by sme uz od Postovej banky nebrali nic, treba sa povrtat vo vsetkych moznostiach, su banky s lepsim urokom, a ked si tu zratam okrem splatky, poplatok za vedenie uctu, poistku, ktora je povinna, tak su tie cisla este vyssie. A taktiez su aj nebankovky s horsim aj lepsim urokom, napr. vzdy radsej by som vzala Provident, ako Profi credit (ked sa u nich informovala znama, vratila by sumu pozicky x 3, okrem toho by musela pre par stoviek eur zalozit dom, co je hlupost), a tiez by som nebrala Kešovku ani Pohotovost (tam su tie uroky podobne ako v Proficredite - dokonca poziciavaju velke sumy so splatnostou jeden rok, takze nik nema sancu, pokial len nahle nezbohatne...), a co sa tyka tych tyzdnov, novy zakaznik ma na 45 alebo 60, dlhodoby aj na 100 tyzdnov.

pastelka74
18. sep 2013

nemala som od nich pôžičku,ale kamarátka takto žije už niekoľko rokov....je pravda že úroky sú tam dosť vysoké,ale pri jej obyčajnom plate kozmetičky a to že sama ťahá 1-zbový byt.....skrátka stíha ,platíla každý týždeň,tú čiastku,potom si to dala ponížiť,teraz čo viem platí každý druhý týždeň....je tam veľa možnostíako splácať,neručíš tam domom,bytom.....ničím....

stanislavao
18. sep 2013

urcite si neberte pozicku v ziadnej nebankovke. ked potrebujete peniaze, tak zrejme nemate na to, aby ste vyhadzovali mesacne za neskutocne uroky. ked pozicka, jedine v banke.

m_ij_ka
18. sep 2013

nebankovka to je čistý okrádač bežných ľudí, keď tak niekto súrne potrebuje pôžičku tak jedine v banke. 🙂

choka
18. sep 2013

Pôžičku od nebankovky nie je problém dostať, problém je ju splácať!

monciky
18. sep 2013

zo vsetkych nebankoviek sa mi zda provident byt najmenej zlodejsky..., clovek sa niekedy nevyhne pozicke, len to netreba prehanat s vyskou pozicky, aby to clovek vedel splacat

jajka71
18. sep 2013

pracujem s rodinami v hmotnej nudzi, ktore spravidla pozicku od "bankoviek" nedostanu, a preto svoju situaciu casto riesia "nebankovkami", "stat" to tom vie, preto nerozumiem, ako moze dopustit, ze takyto stav existuje, co nie je verejne zname, kolko ludi sa svojou neschopnostou splacat nebankovky stali bezdomovcami? este ze sa zacali aktivity v prospech tzv. spotrebitelov, kde sa ciastocne riesia aj tieto zalezitosti, ale preco sa neriesi to, ze taketo nebankovky existuju?
v zasade mozno povedat, ze ak takto clovek riesi neocakavanu udalost, jednorazovo a nedostane pozicku v bankovej institucii, dajme tomu, ale je mnoho rodin, pre ktorych sa nebankovky stali kazdomesacnym "spojencom na prezitie", drzim palce!

aristka
18. sep 2013

nie

adri33
18. sep 2013

nikdy!

avoline
18. sep 2013

ja som brala ale poviem ty maju velmi vysoke uroky brala som 300 eur a musim vratit 470eur

severka222
19. sep 2013

NEROB TO !!!!

janicka11
19. sep 2013

doto by som nešla..

sense
19. sep 2013

nikdy v zivote by som si z providentu nevzala pozicku.....

herdinka
19. sep 2013

určite by som si nepožičiavala od nebankovej spoločnosti aj keĎ majú krásne reklamy. Ak sa naozaj chcete nejak zabezpečiť poprípade si dať odborne a zadarmo poradiť môžte sa obrátiť na mňa, pracujem ako nezávislý inančný agent, a ako správneho a dôveryhodného pracovníka ma zastrešuje spoločnosť. Viem odpovedať na otázky, dokonca aj priamo vyriešiť každú konkrétnu situáciu a ponúknuť viaceré riešenia, ktoré si mozte podla uvazenia vybrat. S pozdravom

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hgdhgdshjsd
25. okt 2013

Potrebujete pôžičku , úver sa dostať rýchlo .
Idete cez finančné problémy alebo
Ste v akejkoľvek finančnej neporiadok , a potrebujete
prostriedky na začatie vlastného podnikania ,
alebo potrebujete úver uhradiť svoj ​​dlh alebo splatiť
svoje účty , štart pekný podnikania ,
alebo ste zisťujú , že je ťažké získať kapitál úver od miestnej
banky , kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom
E - mailová adresa : robertlhelpfunds805@hotmail.com Takže nenechajte
tieto príležitosť prejsť sa .
Prosím nich je pre vážne zmýšľajúcich a Boh
ľudia sa báť .
PRIHLÁŠKA
Meno : _________
Adresa : _________ Krajina : _________
Povolanie : _________
Pôžička Request__________
Účel loan__________
LoanDuration__________
Mesačný príjem : _________ PhoneNumber : _________
PÔŽIČKA Duration__________ Láskavo dostať späť k nám prostredníctvom nášho e - mailu
E - mail : Potrebujete pôžičku , úver sa dostať rýchlo .
Idete cez finančné problémy alebo
Ste v akejkoľvek finančnej neporiadok , a potrebujete
prostriedky na začatie vlastného podnikania ,
alebo potrebujete úver uhradiť svoj ​​dlh alebo splatiť
svoje účty , štart pekný podnikania ,
alebo ste zisťujú , že je ťažké získať kapitál úver od miestnej
banky , kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom
E - mailová adresa : robertlhelpfunds805@hotmail.com

ykul
20. nov 2013

DoorFinancial-majú lacnejšie úroky ako Provident.

sono2
20. nov 2013

Treba si to fakt rozmyslieť, či je to nutné. Veľa ľudí si berie pôžičky napríklad kvôli vianocam... Ale veď vianoce niesu o tom, veď sú tie darčeky koľkoráz zbytočné... Aj keď sa ťažko posudzuje tomu, čo nemá problémy. Držím palce

peterlipa
15. apr 2014

Dobry den,
radsej by som odporucal si poriadne premysliet ktoru pozicku kratkodobu zobrat. Na http://epozicky.net mas na to idealne prostredie. Ak sa rozhodnes rovno mozes aj vyplnit priamo formular a poslat na posudenie.
Pekny den 🙂

pitonakovci
26. jan 2017

@silvinuska dobrycden mozem vas poprosit .brala som pre mamku 500€Pozicku zvprovidendu .zaplatila som ju v roku 2015 .a teraz mi prisiel papier ze som dlzna 329Eur.lenproblem je ze neviem kde mam doklad.a nepamatam do ktorej banky sa vkladali.nedalo by sa to od vazho znameho zistit.by som sa sla opytat do banky.dakujem

ivanka12311
26. jan 2017

Provident su obyčajný úžerníci okradnú ťa 2x toľko koľko si od nich pozicias👎😖 Cetelem je taký istý... Nikdy nikdy viac!!

bejami
27. jan 2017

@stanislavao to si napisala dobru kravinu🙂 pracujem v Nebankovke Home Credit a poviem Ti že banky davaju častokrat ovella vyšše uroky ako my🙂 Mam Klientov slovenskej sporitelne, prima banky tatra banky a maju tam uroky okolo 20% Navyše sme nebankovka kontrolovaná NBS takže málokto prejde prísnymi kritériami. Ľudia maju mylnú predstavu, že im banka da lepší urok ale ide len o mizivé percento bonitných klientov, vždy sa posudzuje bonita čim vyšša tym lepší úrok. V nebankovke sa oplati brat uver na kratke obdobie, pri predčasnom splatení sa neúčtuju poplatky, banky si žaidaju aj poplatok za vybavenie 50-100e plus za vedenie účtu.

stanislavao
27. jan 2017

@bejami naco reagujete na 4 roky stary komentar? nic som nepisala vam, tak nepiste ani vy mne.