Bezúčelový úver a pripísanie peňazí na účet

25. aug 2024

Zdravím ,idem si sem po radu ,v sobotu večer sme si cez primu vzali bezúčelový úver pár tisíc ,vo fakture nam nepísalo žiaden nový postup ,nestrhlo nam ani poplatok za úver ,kedy by nám mali prísť financie ?

mimer
25. aug 2024

A uz je urcite schvaleny?

autor
25. aug 2024

@mimer áno

katarinaba
25. aug 2024

Ved mas zmluvu, precitaj si ju. Je tam vsetko - sposob vyplatenia, sposob uhrady poplatku, termin dokedy poslu peniaze.

rozculena
25. aug 2024

neverím,že v sobotu v noci pracuje niekto v banke,aby schvaľoval úvery.........
A o akej faktúre píšeš? Faktúru dostaneš,keď máš niečo zaplatiť,od kedy banka posiela faktúry?

rozculena
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petulda333
25. aug 2024

@rozculena pise v sobotu vecer. U nas je pobocka slsp otvorena do 20

autor
25. aug 2024

@rozculena uver bol zriadeny cez telefón ;)

rozculena
25. aug 2024

to som pochopila,preto sa čudujem,ako ti ho mohli hneď aj schváliť.neodpovedala si,čo za faktúru ste dostali a kedy.

pieksamaki
26. aug 2024

@rozculena dnes je digitálny podpis....faktúra príde automaticky do emailu....na veľa veci už dnes nepotrebuješ ľudí....automatizovanie procesov....je už dnes úplne bežné....hlavne pre bankový sektor

rozculena
26. aug 2024

@pieksamaki aká faktúra?? Pýtam sa autorky,pýtam sa teba,aké faktúry chodia z banky?

pieksamaki
26. aug 2024

@rozculena. výpis z účtu......véd pomenovanie je iné pre bankový sektor ale podstata je ta istá...vyúčtovanie za luzbu v tomto pripade za pozicanie penazi úver..tak som to pomenovala omylom tak ako som čítala u teba......prepac