Bezúčelový úver

zvedavec666
24. apr 2023

ahojte, mam 22 rokov a premyslam nad bezucelovym uverom dajme tomu 15.000, v banke by mi to dali aj kludne na 10 rokov splatky ale neviem ci to nie je blbost, chodim do prace sice neviem nic velmi nasetrit ale chcela by som proste mat peniaze uzit si kupit si hocico, len neviem ci to nie je somarina nakoniec, co si myslite alebo ake mate skusenosti?

marhulka13
24. apr 2023

@zvedavec666 ja by som zobrala aspoň 50 tisíc. Ked už si užiť, tak poriadne

gabriellka
24. apr 2023

🙈🙈🙈🙈 toto fakt?

nelca84
24. apr 2023

@zvedavec666 akoze zobrat 15 tis., rozflakat ich a potom splacat 10 rokov? 🙈 byvanie uz mas?

zvedavec666
autor
24. apr 2023

@nelca84 ced sa pytam na radu, nehovorim ze tak dlho chcem splacat, praveze nie, a byvam v podnajme

zuzanaete
24. apr 2023

Je to somarina. Zadlzit sa jedine kvoli byvaniu alebo v niektorych pripadoch kvoli autu. Inac nie.

janai1
24. apr 2023

@zvedavec666 je to riadna somarina lebo bezúčelový úver ma splatnosť maximálne 8 rokov 😉
Keď chceš vymýšľať aspoň skus do toho zahrnúť reálne fakty, nech to ma trošku úroveň

nelca84
24. apr 2023

@zvedavec666 to je jedno ako dlho chces splacat, ide o ten dovod "uzit si, kupit si hocico" to nie su spravne dovody na zadlzenie

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anna_2
24. apr 2023

ako majitelka nebankovky by som mala z teba radost 🙂 15 tisic je malo. Zober aspon 50, za 15 to nebude taka zabava.

spadnutaslivka
24. apr 2023

a kto si ťa vezme s nezmyselným dlhom? potom tu budeš plakať, že si nevieš nájsť poriadneho chlapa. No bodaj, keď ty si vymletá. Nevieš nič našetriť, tak nerozhadzuj na debility. Užiť si vieš aj kávičku s kamoškou v meste alebo nové topánky a nemusíš sa kvôli tomu zadlžiť na x rokov.

mpg
24. apr 2023

@zvedavec666 Keď máš 22 rokov a bývaš v podnájme, tak sa snaž zvyšovať kvalifikáciu, aby si neskôr zarábala viac. Kupovať si treba len potrebné veci, ktoré vyjdu z platu a žiaden bezúčelový úver. Naopak si treba podľa možnosti sporiť , koľko sa dá napr. na rezervu alebo auto a k tomu si potom zobrať úver. Teraz sú na bezúčelových uvveroch vysoké úroky. V terajšej dobe si treba brať úver len na potrebné veci, nie na užitie. Na užitie, na dovolenku si treba našetriť počas roka. Mať úver, byť zadĺžený, je žiť pod tlakom, musí sa pravidelne splácať, ak sa nechce dostať na zoznam dĺžnikov
alebo aj k exekúciam.

sasa1310
24. apr 2023

@zvedavec666 takto začínajú exekúcie