Bankový účet v Tatra banke

paulinka36
25. okt 2023

Ahojte. Prosím o radu chcem si založiť b.účet do teraz sme mali spolu s partnerom v Tatra banke a už chcem samostatne ktorá banka je výhodnejšia? Ďakujem za radu 🙂

sweet20
25. okt 2023

@paulinka36 mbank napr.. teraz som si zalozila

jarka_black
25. okt 2023

Ja mám dlhé roky mBank. Kratšie mám 365 a Fio. Všetky sú zdarma a bez podmienok.

simsalabim
25. okt 2023

@jarka_black konkretne Mbank ma nejaku lahko splnitelnu podmienku, no uz si nepamatam aku 🙈 Asi suma platenia kartou?

jarka_black
25. okt 2023

@simsalabim Nijakú som nemala, ani nemám.
Možno keď je kampaň že nový klient dostane peniaze od banky, tak treba urobiť nejakú platbu a podobne. Myslím že aj teraz nejaká kampaň beží.
Raiffka mala v lete takú kampaň.

paulinka36
autor
26. okt 2023

@sweet20 mbank nemá pobočku?

sweet20
26. okt 2023

@paulinka36 ja som nikde nenapisala, ze nema

paulinka36
autor
26. okt 2023

@sweet20
@sweet20 ja som sa vás opýtala nato či nemá pobočku mbank? 🙂

sweet20
26. okt 2023

@paulinka36 ano ma.. tak ako kazda ina banka 😊

majka2959
26. okt 2023

@paulinka36 Ak chcete účet bez poplatkov, mám výbornú skúsenosť s Fio bankou - má pobočky. Taktiež mBank - pokiaľ chcete platobnú kartu, je potrebné s ňou za mesiac zaplatiť aspoň 70 EUR, aby ste mali účet zdarma. Má pár kioskov, kde sa nevybaví všetko ako na pobočke. Tých má veľmi málo a neviem, čo všetko sa dá v nich vybaviť. Výhodnejšia pre tých, čo radi vybavujú cez internet. Mám iba skúsenosť s mKioskom v Nitre OC Mlyny, takže skoro všetko som nakoniec vybavovala online. Výhoda Fio aj mBank - vyberáte peniaze z hociktorého bankomatu zdarma - viď ich podmienky napr. koľkokrát a aká suma.