Banka a ponúkanie produktov

20. máj 2024

Ahojte,

je tu niekto, kto pracuje ako poradca v banke ? Ako ponúkate produkty, napríklad zriadenie účtu klientovi, ktorý prišiel napríklad niečo zaplatiť a nemá účet v danej banke. Ďakujem za Vaše reakcie 🙂

sweet20
20. máj 2024

celkom nerozumiem tej otazke

sweet20
20. máj 2024

chces sa opytat ako sa spravat ku klientovi ked nema ziadne produkty v banke?

autor
20. máj 2024

Áno, ako s ním komunikovať a presvedčiť ho, aby si napríklad založil účet a podobne

sweet20
20. máj 2024

toto ucia predsa zamestnavatelia.. ci ty si nemala skolenia?

huxy
20. máj 2024

Na to slúžia školenia v banke, oni najlepšie vedia, čo platí na niektorých klientov. Lebo na niektorých neplatí nič.

martinmmartin
20. máj 2024

Zacni u seba- co by tebe mali ponuknut aby si presla k nim?

gab1sol
20. máj 2024

Aj mňa učili ako na klientov, ale ja som sa naučila sledovať, čo by klientovi mohlo vyhovovať. Ak by išlo o ten účet, tak by som nadhodila tému, prečo vkladá na účet hotovosť (ak to nerobí na svoj účet). Tak by som už zistila nejaké info a na to by som sa snažila napasovať ponuku, teda vysvetliť, prečo by bolo fajn otvoriť si účet v “našej” banke. Snažila by som sa v rýchlosti klienta zaujať tým, čo by bolo pre neho zaujímavé… Ale sú proste klienti, ktorí ak nechcú, tak im nebude ponúknuté nič.

lasona
20. máj 2024

Pre toto, nerada chodím do banky. Iba keď nutné musím. Všetko riešim cez internet banking. A obdivujem ľudí, čo tam pracujú. Len aby plány spĺňali, predávali...

petamich
20. máj 2024

v akej banke aktualne vyuziva ucet, ci sa nechce spolu s tebou pozriet na porovnanie sluzieb a poplatkov, pripadne ak vklada opakovane, ci nezvazuje ucet a bude uhradzat bezhotovostne, pripadne cez nejaku novinku, specialnu sluzbu, ktory vas ucet ma...x sposobov, case by case, zalezi od klienta, jeho spravania

mamina7070
20. máj 2024

pre toto nechodim do banky a skladam volania z nej