Auto na splátky z AAA auto

25. nov 2020

Ahojte, brali ste tak niekto auto? Ak ano zaujímalo by ma aké mali podmienky aby schválili auto na splátky.

sissy27
25. nov 2020

také ako pri iných úveroch - čistý úverový register (bez negatívneho záznamu), dostatočný a preukázateľný príjem na splácanie...

mayka730
25. nov 2020

Mam 2 auta od nich,pri zivnosti min 3mesiace otvorená zivnost ,vypis z účtu,ak som dávala akontáciu nepýtali ani vypis účtu len sumu koľko mesačne príjmam ...druhe auto som brala bez akontacie tak pýtali ten vypis za posledne 3 mesiace akurat

autor
25. nov 2020

@sissy27 no koment pod tebou ukázal že bola aj situácia kde nepýtali výpis z účtu, práve preto sa pýtam konkrétne, nie všeobecne, ale ďakujem

autor
25. nov 2020

@mayka730 super dakujem za info. Už asi iba zistiť či pri normálnom zamestnaní nepýtaju viac mes.spätne, možno sa ešte niekto ozve a dozviem sa aj to. Ale tiež chcem dať akontáciu, tak možno to pôjde aj bez výpisu a ľavou zadnou

hoffmanka
25. nov 2020

Najlepšie bude ak sa tam proste zastavíš alebo si tam zavoláš

mayka730
25. nov 2020

Myslím ze tam tiež maximálne 3mesiace budu pýtať a ak bude akontácia tak neni problém drzim prsty ale prejde ti to tam určite a akontácia je možná od 0% do 70% tam ti podla toho koľko das vypočítaju aj mesačne splátky samozrejme 🙂

autor
25. nov 2020

@hoffmanka jasné, ja som len chcela reálne skúsenosti čo od koho pýtali atď. Samozrejme že tam budem volať keď to už pôjdem riešiť

suzitok
25. nov 2020

Od nas nepýtali nic, iba kde manzel pracuje, ziadne potvrdenia, ziadne výpisy...ale platili sme akontaciu 60%
Akurat, ze sme tam trcali cely den, to bolo trochu take otravne, hoci sme presne vedeli, pre ktore auto ideme, papierovanie trvalo strasne dlho

katkami123
25. nov 2020

Môj muž kedysi pracoval v Aaa auto. Dobteraz na to nadáva, nemalbzaludok na to odrbavat ľudí. Najhoršie auta sú vždy v predu. Keď mi hovoril ako auto od jedného odkúpili za 2.000€ a potom ho predávali za 5.000€ a do toho ľudí naschval ešte posielali za babami, ktoré dávali pôžičky , ktoré ešte toho človeka odrbali na pôžičke a potom boli grafy koľko im ktoré auto zarobilo dokopy - cez odrb a pôžičku dokopy... bacha na nich to sú novodobí výpalníci inými slovami legálna mafia. Zmluvy sú písané úplne nevýhodne, keď raz podpíšeš, máš smolu. Oni sa museli hádať s ľudmi aj 2 hodiny, presviedčať, hrôza. Baba ti najskôr ponúkne tu najnevyhodnejsiu pôžičku, napríklad ti povie - no budete platiť 10 tokov iba 100€ a kopu ľudí hneď povie beriem. Len si už neprepočita, ze za 10 rokov zaplatí pôžičku 13 000€ a auto stojí iba 8.000€. A zarobia dalsich 5.000€ navyše za auto. Potom dá trosku výhodnejšiu atd. Oni z toho majú provízie. Čím viac odrbu, tým majú vyššiu províziu. A keď vidia, ze prišli ešte neznalý, tak Vam budú ponúkať tie najhoršie auta.

gejbrel
25. nov 2020

Len si rozmysli kúpu autá v aaa auto... to je des a hruza. Opýtaj sa to na hlavne stene a uvidis tie skúsenosti. Mama kúpila auto po dvoch burackach a vytopení... hlúpa no s nikým sa neporadila a dobre na nej zarobili. Kúpila ho za 10 tisíc a malo hodnú 2 tisíc

katkami123
25. nov 2020

Napríklad jedno auto im tam dlho stalo, lebo bolo obite po krupach. Tak ho naschval ponukali ľuďom, keď strašne lialo, aj ho vtedy predali, lebo keď prsalo, tak to nebolo vidno. Im tam potom pravidelne chodia ľudia nadavat nasrany, čo im to za šroty predali za toľké peniaze. Len zmluvy su ošetrené tak, ze majú smolu.

autor
25. nov 2020

ďakujem za upozornenie a skúsenosť, ja toto všetko viem, pokiaľ sa neberú nové autá tak to tak bohužiaľ je, je mi to jasne..Zvažujem ešte vziať úver z banky a tak vyplatiť auto, ale tiež kupovať auto od cudzích ludi je riziko, najradšej budem ak niekto znamy bude predávať niečo v mojej cenovej skupine. Každopádne potrebujem aj tak niečo skôr na rýchlo, aby som splacala max 3roky, ide mi o to nech mi slúži do prace a späť, nech všetko stíham a vybavene. Ved všetko čo ide na úver je zdieranie rozdiel je len to aké veľké. Zatiaľ si len robím prieskum toho ako to chodí v aaa, v banke už viem. Potom si porovnám,pohľadám ešte nejaké auta atď. Takže toto potrebujem čisto informačne zatiaľ aké podklady chcú aby schvalili
@katkami123
@gejbrel

autor
25. nov 2020

Inak sme kedysi brali auto ešte s mm a slúžilo dlho, predalo sa iba preto že už bolo nevyužívane. Len to už bolo pár rokov dozadu a neriešila som to ja. Takže pri nových ročníkoch sú podľa mňa v pohode. Najma ak ma auto ešte továrensku záruku, vtedy je to spoľahlivá kúpa cez aaa aspoň z vl.skusenosti

katkami123
25. nov 2020

Môj muž zasadne kupuje auta vždy cez bazoš. Tam v áčkach vždy preplatiš. A peniaze si riešil z banky požičať. Cez nich nikdy. A všetky informácie si vždy zistíš cez win auta. A v aaa radi stavaju kilometre. A to či bolo burane sa od nich nikdy v skutočnosti nedozvieš, až keď ho zavezies do prvého servisu.

katkami123
25. nov 2020

Vieš autorka, pokým v tom nevieš dobre chodiť a tým myslím zobrať si so sebou skúseného automechanika ani nie chlapa, lebo takých manželov tam odrbali za deň desiatky, tak by som od nich nič nekupovala. A oprava vyssie - aaa stačaju kilometre

autor
25. nov 2020

@katkami123 jasne aj to som už pozerala a dosť možné že pojdem týmto smerom. Pôjdem ho kupovať s mechanikom takže toto nechám na neho skontroluje. Lebo mňa by ľahko oklamal v tomto hocikto

gejbrel
25. nov 2020

Stále si vieš namieste overiť win a či bolo a nebolo burane a kade tade po vytopení

katkami123
25. nov 2020

Inak je ešte aj aplikácia, kde si zistíš asi za10€ všetko aj či nebolo burane. Len neviem ako sa vola. Sú tam všetky poistné udalosti vedené o tom aute.

katkami123
25. nov 2020

Len pôžičku v aaa majú ďaleko nevýhodnejší ako tu v banke 😉

autor
25. nov 2020

@katkami123 haha akurát som ti odpovedala na to čo si ešte len napísala. Jasne to zase ja o týchto "od*bavackach" viem takže auto aj ked staršie idem riešiť iba so skúseným v tomto smere

katkami123
25. nov 2020

Len toľko k tomu... muž tam pracoval, pozná všetky psychologické ťahy odtiaľ aj postupy pri kúpe aké majú, aj čo je potrebne na aute pozerať a kúpil už druhé auto z bazoša a nie od tiaľ. Každý z nás potrebujeme auto z prace do prace, len keď ti za 3/4 roka odide kopu veci a budeš musieť do neho vraziť ešte ďalšie 2 tisícky aby si ho rozhýbala, tak si rozmyslis, či to stalo za to.

katarina9593
25. nov 2020

Ahoj aaa auto by som nikdy neriešila ...oje*avaci ... Darex.sk si neskúšala tam sa dá auto na splátky teta môjho muža tak auto majú a veľká spokojnosť keď mrknes nejaké auta tak si môžeš dať poslať na email aj výpočet splátok poprípade sa dohodnúť zavolať

noami12
25. nov 2020

Ahoj ja mam odtiaľ auto na splátky, chcela som teraz ďalšie ale zmenili vraj podmienky pre živnostníkov.
A aj tak dobre, už auto nechcem viac na splátky. A najmä cez HOMECREDIT

noami12
25. nov 2020

@katkami123 presne ako píšeš, ja mam odtiaľ auto a hneď klasika išla som na výmenu oleja, bŕzd ( z čím som rátala) ale nakoniec som mala utrhle pružiny ( čiže môžem byť rada ze som niekde sa hneď z autom nevykotila) takže hneď v ten mesiac investícia skoro 700 euro. Išla som tam spraviť bordel a potom mi zreklamovali aspoň polovicu, ďalšia vec, kľúče mala som dostať 2x... No keď sa mi zamkli kľúče v aute a išla som si pre náhradné, tak až potom sme zistili ze to bol iba "obal" takže zasa som volala do aaacka aby mi láskavo prišli odomknúť nejak auto, lebo je víkend a na ceste sa mi zamklo len čo som prešla do kufra... Žiadna pomoc a to som mala ešte aj k leasingu od nich nejaky "servis" v prípade ze by mi došiel benzín, alebo odtah by som potrebovala, keď som na tu linku volala tak dokonca že moje vozidlo ani podľa VIN čísla tam nemajú.. Nakoniec som si ja musela 140 euro platiť súkromné aby mi otvorili auto bez poškodenia zamocnici..
OTRASNÉ! Pri leasingu hovorili ze môžeme ho kedykoľvek vyplatiť aj za týždeň, ale to ze tam je pokuta cez 1000 euro nepovedali akosik... Tak teraz mam auto na krku s ktorým nie som spokojná, v tejto situácii aj bez práce, tehotná a 230 euro ide preč len taky fukot.. A to mi vyskočila kontrolka motora pred týždňom, tak normálne sa bojím ísť aj do servisu... Nakoľko passat CC ma dráhy servis... 😶

ajsha123
25. nov 2020

Ja som zas počula, od rodiny, tiež tam kúpili novšie auto, dostali 1 kľúč. A po nejakej dobe im auto zmizlo z parkoviska... Dodnes sú presvedčení, že predajca spolupracuje so zlodejom... Ale je to silné tvrdenie, ze to tak je. Tak to netvrdím. Len upozorňujem, na čo si treba dať pozor...

robin30
25. nov 2020

@noami12 budem za zlu ale take auto sa na leasing nekupuje ked nemas na auto ako chces mat na servis?vw ma drahy servis,teda pokial ti nerobi na nom veci kamos mechanik

autor
25. nov 2020

@noami12 ja som mala cc a pre mňa jedno úžasné auto, ale pravda ze som kupovala nové vo full výbave (zlaté časy 😁) No áno kašlem teda na aaa a idem do iného.

autor
25. nov 2020

@ajsha123 😳 sranduješ?! Ty kokso... Sila

autor
25. nov 2020

@katarina9593 pozriem ďakujem, najradšej budem ak niekto z okolia či známych bude posúvať svoje, a na aaa kašlem

ajsha123
25. nov 2020

Ešte ma napadlo, skús pozrieť auto v CD Finál. Týmto nechcem robiť reklamu,ale robí mi tam teta vedúcu, tak viem z 1.ruky. Oni predávajú nové autá, ale aj jazdené (bazár). No tie jazdené, odkupia od kupcu len po dôkladnej prehliadke (všetko, aj hrúbka laku sa kontroluje). Oni to auto dajú komplet do poriadku a tak predávajú... Už sme radili viacerým, aj my sme kúpili takto auto, spokojní.