Allianz - zrušenie poistky

1. júl 2024

Ahojte. Je tu niekto kto robí v Allianz? Viete mi laicky povedať ako to je keď už 2 roky platím poistku na pohreb rodinnému členovi a teraz keď zruším poistku, že prestanem platiť. Budú mi nejaké peniaze aj vrátené alebo ako to je. Je tam cez 460 eur zaplatených. Ďakujem

e1i
1. júl 2024

Zalezi ci je nejaka odkupna hodnota. Pri rizikovom poisteni byva nulova. Pri investicnom nieco malo vratia. Pocitam ze poistka na pohreb patri medzi rizikove.

Ak prestanes aj platit tak zanikne az o 3m pre neplatenie a budu ich chiect aj tak doplatit. Radsej si napis vypoved zmluvy.
Nedavno som poistku rusila ze som neplatila a napisali mo ze k xx.datumu zrusena,ale doplat tolko a tolko

autor
1. júl 2024

@e1i ďakujem. To viem, ze 3 mesiace doplatiť. Len som nevedela či aj dačo vracajú

e1i
1. júl 2024

Mne nevratili nic

jarka_black
1. júl 2024

Pozrite v Podmienkach. V rámci cenovej ponuky by mala byť tabuľka, koľko človek dostane späť po x rokoch. Ja to vždy vopred ľuďom poviem, tabuľka s odkupnymi hodnotami je štandard.

autor
2. júl 2024

@jarka_black nasla som len odkupnu hodnotu. Zeodkupna hodnota 60 eur ale kolko akoze si odkupim to nechapem.

jarka_black
2. júl 2024

to vám pošlú

autor
2. júl 2024

@jarka_black len to je vsetko zložité. Len by som potrebovala vediet ci vobec nieco vracajú. Prv ako to pojdem vybavit. Zmenili mi nadpis. Hľadám niekoho kto tam pracuje.

sweet20
2. júl 2024

napis mi ked chces.. pozriem ti