Allianz PZP - zelená karta sa už poštou neposiela?

anonym0001
25. jan 2021

Ahojte, na jesen som zaplatila poistku na rok 2021 a dodnes mi neposlali zelenu kartu postou. To sa uz postou neposiela? Neviete ako to je?
Dakujem

(neda sa tam dovolat, ani poslat email, pride odpoved, ze treba ist osobne na pobocku)

katulastraka
25. jan 2021

zelena uz neexistuje, uz iba biela ktora plati vsade 🙂

bavlnka92
25. jan 2021

už je platná len biela (tiež nemám zelenú od septembra minulého roku)

anonym0001
autor
25. jan 2021

@katulastraka @bavlnka92 Ok, tak biela. Ale nemali by mi ju poslat postou? resp. cim sa preukazem, ked ma policia zastavi?

janai1
25. jan 2021

@anonym0001 mne prišla mailom a musela som si ju vytlačiť... Poštou mi neprišla

katulastraka
25. jan 2021

@anonym0001 ani bielu neposlali? tak to fakt jedine riesit s poistovnou

anonym0001
autor
25. jan 2021

@janai1 aha, emial mam, len nemam kde vytlacit, kedze vsetko kde sa da tlacit, je zavrete.

anonym0001
autor
25. jan 2021

@katulastraka postou nie, len PDF mam, len neviem, ci to policii bude stacit v telefone ukazat.

bavlnka92
25. jan 2021

mne prišla ešte v septembri poštou. kým neprišla tak mi povedali že sa preukážem dokladom o zaplatení poistky.
inak ju môžeš dať vytlačiť do faxcopy - fungujú v režime pošleš na ich mail prílohu. napíšeš čo potrebuješ, koľko krát vytlačiť a prídeš zaplatiť a vyzdvihnúť.

janai1
25. jan 2021

@anonym0001 ja si myslím, že bude stačiť... Skontrolovať si to vedia a zaplatené máš, takže ti nemôžu dať pokutu... Ja som mala ešte zelenú, ale vytlačila som ju čierno-bielo a nič mi nepovedali ... Ale ak bude možnosť, radšej si ju niekde vytlačte

danaholanova
25. jan 2021

Zavolajte do poistovne poslu vam na poziadanie.

anonym0001
autor
25. jan 2021

@danaholanova snazim sa uz 2 tyzdne kazdy den, stale to hovori, ze vsetci operatori su plni, skuste neskor. Hrozna poistovna.

retatka
25. jan 2021

@anonym0001 Ani Generali neposlali bielu kartičku .Tiez to riešim .Otras ,nie každý má možnosť to niekde vytlačiť a hlavne v tomto obdobi behať...

danaholanova
25. jan 2021

@anonym0001 emailom napisat ...

sandyan
25. jan 2021

@retatka Generali taktiez posiela mailom,a je nutne to vytlacit, pokial mate email a zriadeny ekor (posta elektronicky do mailu). Tiez by som to riesila

lucik90
30. jan 2021

Bielu kartu už poisťovne nevydávajú. Iba zelenú, ktorá vám platí aj v zahraničí. A zelená karta po novom už nemusí byť vytlačená farebne (Asi preto ju tu niektoré nazvali ako bielu). Poisťovne ju posielajú spolu s predpisom na úhradu cca 2 mesiace pred výročným dňom poistnej zmluvy. Skúste pohľadať. Ak ju nenájdete, kontaktujte svojho správcu poistenia alebo priamo poisťovňu.

dominikavab
Odpoveď bola odstránená
Zobraz