Aký máte názor na plat muža 800 eur v hrubom pri dvoch deťoch?

11. feb 2022

ahojte ženy, aký máte názor na chlapov plat 800 v hrubom pri dvoch detoch ? uz chodia do školy

ariannazara
11. feb 2022

Vždy lepšie ako nič 🙅‍♀️

petamich
11. feb 2022

moj nazor je irelevantny, ak je dany chlap, dana rodina spokojna, stastna a vyzije 🤷‍♀️ nam by to nestacilo ani na hypoteku a povinne vydavky

kacena4
11. feb 2022

normalny, co chces pocut?
nie vsetci su vysokoskolsky vzdelany s dobrym flekom na vysokom poste...

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelca84
11. feb 2022

Martinka?

dskjhfdlkdjhl
11. feb 2022

@nelca84 presne som sa chcela spytat😝

dskjhfdlkdjhl
11. feb 2022

Lebo jedna diskusia nestaci, tak treba aj anonymnu. Ale tak aspon vieme, o akej sume je rec v tej druhej diskusii.
Mna by zaujimalo, ze kolko ta manzelka zarobi, lebo ak nic, tak netreba sediet doma na ritke, ale treba ist robit.

mony232
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mondolina
11. feb 2022
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
11. feb 2022

dosť mizerné...aj v automobilke majú lepší príjem - za pásom...

zefyra
11. feb 2022

Aj mne sa to zdá málo no lepšie než nič.

babulkomale
11. feb 2022

Neviem ako z toho moze niekto vyzit 🤔 nam by to nestacilo ani na zakladne fixne naklady kazdy mesiac, bez stravy, drogerie a oblecenia.

stary_ujco
11. feb 2022

To je ta ista pani, co tu uz od leta riesi, ci ma jej muz malu vyplatu a mal by ísť robit dakde inde?

danielinaa
11. feb 2022

Mila autorka a kolko zarabas ty? Na chlapa kydat to ano, ale sama prilozit ruku k dielu, to nie. Ci co si myslis, ze len preto ze si porodila, ta ma chlap zivit? Naco si si s nim robila deti, ked ti vadi, ze len tolko zaraba. Len pockaj az sa s tebou rozide a sud mu prideli minimalne vyzivne, to este len budes kukat.

ivangeline
11. feb 2022

Tak ak obaja mate obdobne,tak sa to da,nie? Vzdy je lepsie mat vyssi plat. Hlavne,ak sa da (schppnosti a vzdelanie a prilezitost)... no niekedy nieco z toho chyba alebo to vyvysi spokojnost/stastie/psych pohoda..

annamalaga
11. feb 2022

Vám to vystačí? Je to dobre tak pre jedného.

stanulienkat
11. feb 2022

A ty akou sumou prispievas do rodinného rozpočtu? Keď si nájdeš ty prácu aspoň za 1500e v čistom, budete sa mat super. Ja nemám manžela na to, aby ma živil. Som samostatná, sebavedomá a emancipovaná žena, ktorá chodí do práce. Nie som parazit, ani vyzirka. Skús niečo také aj ty...

vamajka
11. feb 2022

Pokial aj ty tolkko zarobis je to v pohode nie na vyskakovanie no na normalne vyzitie sa to da

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lukina20
11. feb 2022

Velmi mam rada taketo temy typu kolko zarobi vas chlap, myslite si, ze taka suma penazi bude stacit na vyzitie tolkoclennej rodiny a pod.
My nevieme ake mate vy ako rodina vydaje. Nevieme, ci platite hypo/ ci byvate vo vlastnom, rodicovskom… nevieme ci mate auto, dve, co chodite do prace peso, autobusom. Ak mate auto tak aku ma spotrebu? Kolko minate na benzin, udrzbu, poistky a pod. Je to vase? Ci na splatky, leasing?
Deti… ake velke? Chodia na kruzky?
Nevieme ani to aky mas ako zena ty prijem…
Ja stale hovorim, niekto moze byt ok so 600-800€, niekomu nemusi stacit ani 2000€
Toto je tak strasne individualne, ze dovidenia.

sense
11. feb 2022

Žiadny, ty máš aký príjem pri dvoch deťoch? Máš tiež aspoň 800e

diusqa761
11. feb 2022

Autorka a ty koľko zarábaš keď máš potrebu tu riešiť či práca tvojho muža je "dostatočne dobrá"? Čo keby si sa nám pochválila ako ty pomáhaš rodinnému rozpočtu a my posúdime či ty zarábaš narozdiel od ostatných žien tu dostatočne ? Hmm?

mogaa
12. feb 2022

prečo nie, veď predsa záleží aj na príjme manželky....treba sa pozrieť na celkový príjem do rodiny, nielen na jeden príjem jej člena....

misinka866
21. feb 2022

Ak neplatíte hypotéku, nájom, leasing, ale máte to len na jedlo, stravu, oblečenie atď... Tak možno by to aj stačilo. Samozrejme aj žena by mala mať nejaký plat

nunik22
21. feb 2022

Podľa mňa záleží aku sú životne podmienky, ak nemáte výdaje tak si myslím že stačí. Ak máte dvaja príjmy úplne stačí. Ale ak sú dlhý, náklady na bývanie atď. A ty nemáš príjem tak chudák chlap, skús si nájsť brigádu. A nie len na chlapa pozerať. Práce je málo je dobre ak neaku má.

misinka866
21. feb 2022

@babulkomale presne, nám rovnako. Keby zarábal 800, je to bieda. Musel by hľadať niečo lepšie A áno, ja tiež pracujem

nunik22
21. feb 2022

@misinka866 Tak ja osobne viem že práce je všade malo. Ja pracujem priateľ pracuje a ešte mám aj brigádu. Aby sme si vedeli kus povyskocit. Niekedy je dobré aj sem tam niekde vypomôcť.
A ešte ma napadlo v akej časti Slovenska to je. V hlavných mestách je všetko drahé od bývania po všetko. Na dedinách si vedia regulovať a chodia na nákupy raz za týždeň na veľký.

euka210
21. feb 2022

Ked zaraba aj zena tolko, tak sa da vyzit z 1200e.

17alexis
21. feb 2022

Autorka, a tvoj plat je aky pri dvoch detoch?