Ako zruším prihlášku na zmenu zdravotnej poisťovne?

raja2
16. júl 2015

ahojte,stala sa mi taka vec,dnes som synovi a sebe zmenila poistovnu,z dovery na union.Pred obchodom sme stretli jednu velmi ukecanu slecnu,voibec som nerozmyslala nad zmenou poistovne,v dovere sme spokojni,ale ta slecna isla na mna tak psychologicky,ze ani neviem kedy a uz vypisovala papiere.Dvadsat minut so mnou debatovala o vyhodach a nevyhodach (hlavne vyhodach) az som sa nachytala...doma ma priatel zdzubal,lebo on je v dovere a nepacilo sa mu ze som nas odhlasila,hlavne bez jeho vedomia,teraz ked tak nad tym rozmyslam,spravila som kravinu a chcem stornovat nejako tu prihlasku,viete mi poradit ako?poslat im list alebo nieco?ak sa to vlastne vobec da?dakujem za rady.

slavka034
16. júl 2015

ak máš kópiu ,tak zájdi do Unionu a tam to zrušíš.Musíš tak urobiť do 30.9. inak sa staneš poistencom Unionu a samozrejme si nechaj z "odhlášok" spraviť kópie 🙂

raja2
autor
16. júl 2015

dakujem,a pojde to bez problemov? a nedalo by sa to aj mailom?lebo zrovna union v meste nemame takze budem musiet aj draheho nahovorit aby ma tam zaviezol..ako nemam problem tam ist ale ak by to slo mailom bolo by to rychlejsie

slavka034
16. júl 2015

@raja2 zavolajte si do Unionu ,0850 111 211 , tam Vám presne povedia čo a ako 🙂

raja2
autor
16. júl 2015

supeer,dakujem pekne 🙂

nedielka
16. júl 2015

@raja2 Mne sa to stalo to iste.Volala som na ich infolinku,poslali mi tlaciva SPATNE VZATIE PRIHLASKy,ktore som vyplnila a poslala im.Tym sa prihlaska rusi,musis to stihnut do 30.9.

raja2
autor
16. júl 2015

@nedielka tie tlaciva sa nedaju zohnat na nete?ci si musim zavolat aby mi ich poslali?

nedielka
16. júl 2015

@raja2 Nie su na nete,bud si ich vyzdvihnes na pobocke,aleboTi ich poslu.