Ako zarobiť peniaze z domu?

patricc
11. jún 2024

Dobry den mam 21 rokov a momentalne som doma so zlomenou rukou a smazim sa najst nejaky sposob ako si zarobit peniaze z domu ale neviem najst ziadnu moznot , a nemam ziadne skusenosti bol by som rad za nejaku pomoc

thirstymonk
11. jún 2024

@patricc Zavisi od toho, čo vieš... môžeš niekoho školiť, môžeš robiť copywritting, programovať, grafiku, strihať videa... čokoľvek.
Alebo aj stavkovať :D

patricc
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maranco
11. jún 2024

@patricc inšpiruj sa tu https://www.jaspravim.sk/
aké máš znalosti, čo ovládaš?

patricc
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinkatinka
11. jún 2024

@patricc no nepotesim ta. Nevies nic, co by si vedel robit doma a so zlomenou rukou.

egonsk
11. jún 2024

@patricc mas aj prsty v sadre? Lebo vymenit zasuvku, alebo vypinas a podobne drobnosti by si predsa zvladol, ci?

martinkatinka
11. jún 2024

@egonsk ale on chce robit nieco z domu, nie chodit niekam... Ved ak je pn, tak vlastne by mohol iba cez vychadzky, ak nejake vobec ma

patricc
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patricc
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinkatinka
11. jún 2024

@patricc zle myslis. Ak si pn, mas dodrziavat liecebny rezim. Zisti si, ci mas vychadzky, moze ti prist kontrola.
A do buducna, praca z domu to nie je hocico, musis aj nieco vediet.

diewcatqoo
11. jún 2024

No, so zlomenou rukou moc moznosti na manualnu pracu asi nebude.

alickapusinka
11. jún 2024

skús vyhľadávať pre RK nehnuteľnosti to je dobre platene.

mirkam3
11. jún 2024

@patricc no ak nevieš nic, za čo by ti iní teraz boli ochotní platit, tak potom ťažko radiť..

lucinka227
12. jún 2024

Napis mi spravu🙂

thirstymonk
12. jún 2024

Akurat cakam s chlapcom u doktor a ecasenka ponuka prácu z domu. Nic viac sa tam nepise. Tak hladaj

finfog_sk
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maranco
12. jún 2024

@finfog_sk pyramídový podvod

finfog_sk
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sisa_s
12. jún 2024

@finfog_sk tak si precitaj pravidla MK, zachvilu ti vsetko vymazu

finfog_sk
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hiro
12. jún 2024

@finfog_sk Ale no tak, hadam propagovat a lakat na podvody je proti pravidlam vsade, nie len na MK.

finfog_sk
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hiro
12. jún 2024

@finfog_sk "tuto platformu"? To si robis prdel? Tychto podvodov je plny internet. Jeden ako druhy. Vygeneruju +- podobne stranky s kadejakymi zvastami, aplikaciu, okradnu za par mesiacov tisice ludi a zmiznu.

finfog_sk
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maranco
12. jún 2024

@finfog_sk klameš, funguje mesiac a pol https://www.whois.com/whois/finfog.pro o chvíľu bude treba vyplácať prvých "vkladateľov" tak zháňaš nových účastníkov aby vložili svoje peniaze do podvodu
nemáte povolenie od NBS na poskytovanie finančných služieb, "podnikáte" nelegálne
investičná "firma" čo si dá kontaktný email finfog2024@gmail.com je na smiech

sisa_s
12. jún 2024

Používateľka finfog_sk už nemá účet na Modrom koníku. K tomuto kroku sa rozhodla sama používateľka.
👋

maranco
12. jún 2024

@sisa_s zľakol sa, že polícia bude riešiť organizátorov pyramídy

misanthropicdann
12. jún 2024

@patricc doučovanie najľahšie peniaze v tvojej situácií. Neviem co vieš ale doučovanim si vieš zarobiť 5-20e za hodinu podľa toho koho co doucujes

nelka93
12. jún 2024

Neviem aké máš skúsenosti, keďže si všetko vymazal. Ale ja napríklad doučujem, nie je to však také ako si myslíš, že však máš základy tak môžeš. Ja mam vysokoškolské vzdelanie v odboroch, ktoré doučujem a teda ich viem na vysokej urovni