Ako vybaviť príspevok na bývanie?

katulka3333
27. júl 2011

chcem si dat prechodny pobyt inde od rodicov lebo niic nedostavam, som na UPSVR ale nic nedostavam a som v 4 mesiaci tehotenstva poradi mi niekto kto ma skusenosti s takym niecim alebo nejaky prispevok ked je zena tehotna alebo take nieco

sisaha
27. júl 2011

ani podpora v nezamestnanosti? Ak si predtym nepracovala a teda tomuto statu ani nic neodviedla, tak preco cakas, ze by si nieco mala dostavat? ked porodis, tak budes dostavat rodicovsky prispevok a vyzivne od otca..Prispevok na byvanie je len pre tych, ktorí su telesne postihnutí a nemozu pracovat (alebo v takomto podobnom zneni).. To by mohol byt kazdy jeden spekulant a ziadat od statu prispevky. A v neposlednom rade, nemam dieta ak sa neviem postarat.. Ale to je uz o niecom inom. Takze pochybujem, ze ti tu niekto poradi ako obabrat stat..

lucka1987
27. júl 2011

@sisaha Príspevok na bývanie prispieva na úhradu nákladov spojených s bývaním, občanovi v hmotnej núdzi, kde si na to prisla ze takyto prispevok dostavaju len postihnutí ludia a tí co nemozu pracovat?
sesternica ako slobodna matka zila v podnajme a vybavila si prispevok na byvanie.
to nie je o obabrani statu.
a milujem taketo reci ze nemam dieta kym sa on nemozem postarat..... tak ked tu nejaka kocka napise ze ide na potrat tak ju tu vsetky idu ukrizovat ze zabija si dieta a podobne ze vyzit sa vzdy da a ked tu napise zena co sa pyta na normalnu otazku ako si vybavit nejaky prispevok tak jej ide niekto dobre ze nie vycitat ze si dieta nechala...

chodte kamsi s takymito nazormi....
@katulka3333 chod na UPSVR a tam ta uz poslu co presne budes musie doniest ake tlacivo... kazdopadne ak chces ist byvat do podnajmu musis ukazat oficialny papier ze mas zmluvu s prenajimatelom a na kolko korun. a vyska prispevku je 55 eur