Ako často prepláca Dôvera lieky?

katches69
18. okt 2022

Ako casto preplacaju za lieky peniaze? Nedavno som dostala prvy krat tak neviem ako to chodi, nedocitala som to nikde

darkswan
18. okt 2022

no ono to nabieha, ze mas nieco na preplatenie do 2 mesiacov, potom ked poziadas myslim do tyzdna posielaju, je to dlhsi proces

doriiis
18. okt 2022

Ked sa ti tam nazbiera nad 5 eur tak si to das sama preplatit

krajinka
18. okt 2022

mne na zaciatku mesiaca nabehnu na preplatenie lieky vybrate minuly mesiac

venusa85
18. okt 2022

@katches69 štvrťrocne, za predchádzajúci kvartál, ale skôr tak v poslednom mesiaci kvartálu (napr.v júni za jan. - marec). Alebo cez apku si sama poziadas , tam ti vyhodí, keď už si môžeš požiadať o preplatenie.

elenatomasova
18. okt 2022

@katches69 komu to prosím vás preplácajú iba tým čo majú poistené deti v dôvere alebo každému?Ja som od samého začiatku v dôvere a nikdy mi nič neprišlo a kopu peňazí dávam za lieky.dakujem ak mi viete odpovedať🙂

lenkadenisa
18. okt 2022

@elenatomasova musíte mať aplikáciu, tam vidíte všetko, aj vás, aj deti

krajinka
18. okt 2022

@elenatomasova to je benefit pre deti do 18 rokov, preplatia lieky na recept do 300 eur...ak je v dovere poistena aj matka alebo otec, kazdy ma na seba dalsich 300 eur

darkswan
18. okt 2022

@elenatomasova inak pozor aj na to, ze urcite lieky aj ked su na predpis nepreplacaju…a treba o to hlavne poziadat, nepreplacaju automaticky

katches69
autor
18. okt 2022

@elenatomasova ja som tiez kolke roky v dovere a nic az ked som tam dala dceru a jej vyberam lieky atd tak na jej meno vyplacaju normalne

elenatomasova
18. okt 2022

@katches69 lenže ja už mám dospelé deti a iba ja som tam poistená,tak asi nemám nárok ..mám aj aplikáciu a vôbec mi tam neukazuje lieky na preplatenie.