Ako by ste investovali zvyšných 200 tisíc eur?

peknyvladko
7. aug 2024

Povedzme ze by ste zdedili cca 200 000 eur a chcete ich niekam investovat, kam by to bolo?

deti95060810
7. aug 2024

jéjéjéj tebe pribudne kamarátok... 😉

buberova
7. aug 2024

Byt, zlato, akcie

gabika0825
7. aug 2024

Určite do nehnuteľnosti.

sisska96
7. aug 2024

Vyplatiť hypotéku

uhrikovci
7. aug 2024

3-4 apartmány v Bulharsku a v jednom by som bývala. 🤣

aeruginosa
7. aug 2024

Ja tiez do nehnutelnosti.

nairia
7. aug 2024

vyplatit hypo, predat tie nehnutelnosti, ktore mame a kupit taku, v ktorej by som chcela prezit zvysok zivota.

kamatopo
7. aug 2024

Apartmán pri mori😉

peknyvladko
autor
7. aug 2024

@uhrikovci preco Bulharsko?

andrejkap123
7. aug 2024

Za mna chorvatsko. Dostupne autom celkom rychlo. Bulharsko je daleko. A chodila tam na dovolenky ☺️ ale teda urcite 3izb byt. Nech vieme ist viaceri…

marsmykkok
7. aug 2024

kúpila by som byt v Bratislave, mala príjem z prenajímania a okolo 50tky by som ho predala a peniaze by som si rozložila na užívanie staroby. Na dovolenky by som chodila z peňazí z prenájmu bytu na SK a stále inde-nie na jedno miesto, osobne kúpu nehnuteľnosti v zahraničí v turistickej destinácii považujem za rizikovú. Môže byť letecká doprava drahá, nastať ekonomická kríza, krajina ísť do vojny, byť tam nepokoje a podobne a bude mi to na nič. Preto by som kúpila nehnuteľnosť vo svojej krajine a byt.

lentilka46
7. aug 2024

Investicny byt, chalupu /tatry,orava,liptov/ na prenajom alebo apartman pri mori

domiklik
7. aug 2024

@peknyvladko do seba

ivik4
7. aug 2024

Nehnutelnost

betulinka1
7. aug 2024

@peknyvladko ked investovať do prázdninovej nehnutelnosti, tak do takej, ktora mi zaraba cely rok alebo aspon väčšinu. Ak pri mori, tak skor Grécko, Egypt, na Sk niekde pri lyžiarskom svahu, alebo Rakúsko, Dolomity -IT. Ale ja by som to spravila mozno inak, kupila byty ale nedala celu sumu do jednej nehnutelnosti. Kup 2-3 byty, daj do nich 50% zo svojich a 50% uver, nájomcovia ti budu splacat uver a ty na konci dna budes mat 2-3 nehnutelnosti.

lenkakravcova
7. aug 2024

@peknyvladko podnikanie

danielahamar
7. aug 2024

Zlato a nehnutelnost

gab1sol
7. aug 2024

Ťažko povedať, ja by som napríklad momentálne hypotéku nevyplatila, máme zafixovaný minimálny úrok, takmer zadarmo, takže to by sa nám neoplatilo. Asi by som išla do nejakej nehnuteľnosti, ktorá by mi generovala príjem. Alebo kupila nejaké akcie.

marca12
7. aug 2024

Investovala by som do nehnutelnosti. Bud niekde v meste na prenajom alebo pri mori napr.v Chorvatsku,aby mi zarabala v sezone.

lakebabe
7. aug 2024

@peknyvladko nehnuteľnosť na prenájom

vanilkovazmrzka
7. aug 2024

Nehnutelnost co najdalej od sk

janickacrazy
7. aug 2024

@peknyvladko cesta okolo sveta, nech mám nejaké zážitky 😁

mclissa
7. aug 2024

Ja by som cestovala.

muchotrafka298
7. aug 2024

Nehnutelnost na prenajom.

tundra
7. aug 2024

@vanilkovazmrzka tak,200k nie je zase, az tak vela😂😂😂.To by ti nezostalo ani na dane a poplatky.
Mozno daka stodola,by sa podarila kupit.

misulka22
7. aug 2024

Joj to by bolo zvieratiek 😁odkupila by som susedov pozemok

viestta
7. aug 2024

Odstahujem sa niekde na juh a nemyslim akurat okres DS

tundra
7. aug 2024

@viestta to by si spravila, tvojim zakaznikom 😂😂😂

uhrikovci
7. aug 2024

@peknyvladko boli sme tam teraz na dovolenke a ja som ani domov nechcela ísť 😅 veľmi sa nám páčilo

viestta
7. aug 2024

@tundra co teba trapia moji zakaznici ked mna netrapia