Aké máte skúsenosti s Prima bankou?

michaela_57
31. aug 2020

Ahojte, pracuje tu niekto v prima banke? Napiste vase skusenosti, odporucania. Zaujima ma vsetko 😊

ivkazba
31. aug 2020

Ja t.č. už nepracujem alebo robila som tam regionálnu riaditeľku, tak ak ťa zaujíma niečo konkrétne, kľudne sa pýtaj. "Všetko" ako píšeš ty, nebudem popisovať, lebo neviem, či sa zaujímaš o prácu na centrále v ZA, na centrále v BA, na pobočke, v callcentre alebo kde.

michaela_57
autor
31. aug 2020

@ivkazba dakujem napisala som sukromnu spravu

prispievatel
6. sep 2020

Mňa by zaujímalo z pohľadu klienta aká je to banka. Vidím že má veľa pobočiek aj bankomaty. Prebrali pod seba ľudovú banku aj sperbanku takže o to väčšia sieť. Brat tam je a jemu chodia SMS o každom pohybe na účte, kým Raiffeisen posiela len nad 10€.

jane11111
7. okt 2020

@ivkazba mozem tiez par otazok?

ivkazba
7. okt 2020

@prispievatel Ľudová banka sa najprv transformovala na Volksbank, potom ich kúpila ruská Sberbank a potom ju kúpila Prima, ktorá v minulosti bola Dexia, ktorú kúpila Penta a zmenila Dexiu na Primu. Z pohľadu klienta je to okej banka, procesy majú rýchle aj jednoduché a rovnako tak produkty.
@jane11111 jasné, môžeš

jane11111
7. okt 2020

@ivkazba dakujem sprava odoslana

prispievatel
19. okt 2020

Ďakujem za upresnenie histórie. Ja si pamätám ešte banku pod názvom Ľudová banka aj Volksbank ale to som nevedel že to bolo poradie. Myslel som si že je to len dvojjazyčný nápis nemčina/slovenčina... Potom celé začalo byť Sberbank a nakoniec prima. Ale prima už existovala aj počas Sberbanku lebo mali sme v meste pobočku oboch a po zlúčení vznikli dve primabank pobočky. A všímam že dosť často majú aj bankomaty a tak.

guest83
4. aug 2021

@ivkazba napisala som vam taktiez sukromnu spravu