Aké máte skúsenosti s Generali poisťovňou?

janula2511
9. sep 2019

Ahojte, zaujíma ma, aký máte názor na Generali poisťovňu. Skúsenosti. Rozmýšľam nad poistením a urazovym poistením pre deti a niečo pre muža. Oplatí sa tam uzatvárať niečo alebo zďaleka obchádzať túto poisťovňu?

ivka879
9. sep 2019

@janula2511 mám tam životne a úrazové pripoistenie, taktiež poistenú PNku, nikdy som nemala žiaden problém s plnením. Odporúčam. Rýchlo boli peniaze na účte. PNku som mala z dôvodu rizikového tehotenstva od začiatku 4.mesiaca až po nástup na MD. Vyplatili všetko za každý deň PNky. 🙂

janula2511
autor
9. sep 2019

@ivka879 životnu a úrazové poistenie más v jednej poistke alebo zvlášť dve poistky? Môžem sa spýtať koľko platíš?

ivka879
9. sep 2019

@janula2511 to je v jednej, je to životne poistenie a mám tam poistenie v prípade PN denne odškodné, urazu takisto denne odškodné, v prípade trvalých následkov po úraze/chorobe, smrť, závazne ochorenia (rakovina a podobne) a neviem ani čo ešte, 25€

saskia_98
9. sep 2019

@janula2511 aj ja mam generali a som spokojna. Peniaze stale vyplatili a dokonca aj ked som riesila urazy, neboli žiadne pindy ze to a to nevyplatia...

anjelok
9. sep 2019

Ja mam vsetky poistky v generali, poistnu udalost som mala zatial len na auto - havarijna poistka..a nebol problem ziadny

janula2511
autor
9. sep 2019

Generali má aj len že urazove poistenie?

ivka879
10. sep 2019

@janula2511 áno, to ti v poisťovni vyskladaju že čo tam chceš mat poistené a na akú sumu

pavolchmela
2. okt 2019

Ahoj, neurobíš zle s Generali. No výber záleží od tvojich potrieb a preferencií. Veľmi málo ľudí má dobre nastavenú poistku. Určite by som sa obrátil na dobrého sprostredkovateľa. Môj postup je, že klientom po zistení potrieb nakonfigurujem takú istú alebo veľmi podobnú poistku v aspoň troch poisťovniach a spoločne vyberieme tú najvhodnejšiu možnosť. Hlavne je treba zabezbečiť dlhodobý výpadok príjmu. Malé výpadku sú až druhoradé. Často sa stáva, že ľudia majú dobrý pocit ak im vyplatia parádne poistné za zlomený palec ale pritom vôbec nemajú pokrytú invaliditu alebo odkázanosť dieťaťa na trvalú starostlivosť. A takých zlých príkladov je viac....

monika1293
17. jan 2020

Ja neodporúčam. Mala dcéra mala úraz. Vyplatili jej smiešnu sumu 14€ a bolestné jej zamietli. Na PN bola mesiac z toho 3 dní v nemocnici po operácií ma na chrbtici jazvu v tvare vajca. A vyplatili jej len 14€.

nikika33
9. júl 2020

a aku mate skusenost s generali, co sa tyka cestovneho poistenia? Dakujem

maslak
9. nov 2020

ja Generali poistovnu neodporucam mna na zivotnej poistke oklamali nevyplatili slubenu podlozenu sumu dozitia!!!! su to klamari a podvodnici s touto poistovnou som skoncil raz a navzdy !!!!! Nedajte sa oklamat nevedia vam to ani vysvetlit preco nevyplatili to co je na pepieri poistovna je najvacsi podvodnici nechcem mat snimi nic spolocne moja zlaaaaaa skusenost s pozdravom

emily10268
4. aug 2021

@janula2511 neriadim vám

sophie0706
9. okt 2022

Mam taku istu skusenost, su to podvodnici a klamari!!!!!! Zivotna poistka platena viac ako 15 rokov, nebola vyplatena!!!! Po podani staznosti sa ohradzali zmenenymi a nepodlozenymi zakonmi!!! Utekat od nich!!!!

betulinka1
9. okt 2022

@janula2511 poznam kopec ludi, co im nic nevyplatili. Cize za mna Generali urcite nie, ani Kooperatíva. Darmo maju lacne poistky. Ja mam dobre skusenosti s Uniqua, Alianz, Československa poistovna. Co sa tyka životnej a úrazu, pre mna je NN poistovna TOP. Kazdy uraz, PN, nadštandard bol vyplatený.

nespokolna
3. nov 2022

Nikdy viac Generali, po 15 rokoch bez poistnej udalosti vyplatia smiešne peniaze ( a to bola poistka so sporením ), vraj kríza. Ale tá je posledný rok, čo robili predchádzajúcich 14.

scofield
17. júl 2024

hnusna banda poistovacka, nikdy s nimi viac nič! nepoistujte sa tam