Aké máte poistenie na úrazy a PN?

lucinda54321
2. feb 2021

Ahojte baby, chcela by som si založiť poistku, ktorá by pokryla nejaké základné veci a ideálne aj kryje počas PN. Aký máte produkt vy, odkiaľ? Kto podľa vás ponúka najlepšie podmienky? Samozrejme by som rada platila rozumnú cenu (max strop 20Eur za mesiac, ideálne menej), nie som vôbec chorľavá, ale človek nikdy nemá istotu. Ďakujem za vaše poznatky 🙂

aduskatt
2. feb 2021

Či sa zmestíš do danej sumy záleží od toho, čo všetko a na akú poistnú sumu chceš mať kryté. Každá poisťovňa má iné podmienky. Čo vyhovuje jednému, inému nemusí, takže sa nedá povedať, ktorá je najlepšia a to ani podmienkami. Pre niekoho je najlepšia tá, ktorá je najlacnejšia, pre niekoho tá, ktorá nerobí problémy pri platení klientovi v prípade udalosti.....Ak chceš, napíš mi správu, môžem sa Ti venovať v tomto

mischy00
3. feb 2021

@lucinda54321 ahoj, tak v prvom rade za 20 eur nečakaj žiadny zázrak a keď tak, tak minimálne poistné sumy, treba si určiť čo je pre teba priorita, čo chces mať vykryte poriadne a čo napríklad vôbec, na to slúži analýza potrieb klienta. Ono nie vždy čo je najlacnejšie, je najlepšie, môžeš nakoniec zistiť že si platila a nakoniec nedostaneš, lebo milión výluk a podobne....a hlavne je dôležitý servis, na to veľa ľudí zabúda, mať poradcu ktorý sa o teba bude starať aj vtedy, ak budeš čokoľvek potrebovať, nie len keď budeš chcieť platiť viac

emmka0205
3. feb 2021

@lucinda54321 ahoj, v prvom rade ide o to čo všetko chceš mať zahrnuté v poistení a čo v tejto chvíli nie je pre teba potrebné na toto slúži analýza potrieb klienta. Pretože ak nájdeš dobrého poradcu tak s tebou bude robiť minimálne raz ročne servis a môžeš mu zavolať kedykoľvek s rôznymi otázkami ktoré ťa aj dodatočne k poistnej zmluve napadnú. A hlavne záleží aj na príjme aby sa v čase PN dorovnal do tvojho príjmu aby si nemusela uberať na svojom štandarde. A je dôležité neuveriť prvému finančnému maklérovi, ktorý ti dá všetko o čo zažiadaš na minimálnu sumu len aby zarobil. Ak môžem poradiť choď sa opýtať do viacerých poisťovní ktoré ponúkajú či už rizikové alebo investičné životné poistenie

beplan
22. feb 2021

@lucinda54321 dobrý deň pracujem ako finančná poradkyňa pre spoločnosť BePlan rada by som vám poradila odkiaľ ste? 🙂