Akceptuje banka adresu z virtuálneho trvalého pobytu?

8. máj 2023

Ahojte viem ze je taka možnosť mat za nejaký mesačný poplatok trvalý pobyt na danej adrese. Nebude to problém v banke keďže asi viac ludi ma pobyt na tejto rovnakej adrese? Mate skúsenosti? Ide o pôžičku. Ďakujem

aylinn
8. máj 2023

Pripnem sa sem, ale mna by zaujimalo koľko to trvá ak požiadam o takýto trvalý pobyt , za akú dobu budem mat v ruke nejaky doklad ktorý môžem doložiť kde potrebujem, ak ma niekto skúsenosť budem rada keď sa mi vyjadri 😊😄

autor
8. máj 2023

@aylinn tak toto tiež ma zaujíma. 😁 Len prioritne som chcela vedieť ci vôbec do toho ísť

deti95060810
8. máj 2023

ak sa na to príde, nekvalifikuje sa to ako pokus o podvod? by som sa aj bála...

rooskoliv
8. máj 2023

V Petržalke v starých panelákoch je v jednom vchode aj 120 bytov. Ak v jednom byte bývajú 3 osoby, je to 360 osôb s rovnakou adresou.

Myslíš, že banka skúma koľko osôb má rovnakú adresu?

aylinn
8. máj 2023

@rooskoliv to si ako narátal prosím? 10 bytov na poschodí?

judit47
8. máj 2023

@aylinn v Petrzalke klasicky terasovy vchod tri schodista 12 poschodi s 3 bytmi a na prestupnych garzone.

Nasa novostavba v Petrzalke 10 poschodi 160 bytovych jednotiek.

Preco je to nerealne ?

aylinn
8. máj 2023

@judit47 neviem nebyvam tam len som bola minule u kamošky v klasickom starom paneláku a teda bolo tam 5 bytov na poschodí ale nebol terasový takze preto mi to nevydhadzalo 😄

emily_666
8. máj 2023

Adresa trvaleho pobytuje predsa vzdy uvedena v obcianskom preukaze

oli18
8. máj 2023

Naco je dobre mat virtualnu adresu? V mojich predstavach sa to spaja s podvodmi. Vysvetlite mi, ak sa mylim.

aylinn
8. máj 2023

@oli18 ja to potrebujem pre syna kvôli škôlke napríklad. Keďže jeho otec má trvalý pobyt v mestskej časti kam chcem aby ho vzali kde aj pracujem , ja mám na druhej strane Bratislavy a aj malý a bývame na úplne inej adrese ale v podstate v blízkosti tej časti kde ho potrebujem zahlásiť. A tam kde ma muž sa už nedá prihlásiť.

autor
9. máj 2023

@oli18 nejde o žiadny podvod. Aktuálne som "bezdomovec" nemám v OP adresu. Tak mi banka odmietla úver schváliť.
Nijaký iný dôvod nemali. Pani hovorila ze je problém len v adrese.

oli18
9. máj 2023

Co znamenaju " ? Ze mas pobyt na MU, ci OU?