Aká poisťovňa je najlepšia k preplateniu umelého oplodnenia?

veselavrba
2. apr 2012

Ahojte chcem sa opytat aka je najlepsia poistovna na umele oplodnenie.Mam vseobecnu ale ta mi uz ani nepreplaca ziadne peniaze za lieky,mate skusenosti s nejakymi inymi poistovnami?Napr.dovera,union,apollo....dakujem za kazdu odpoved.

sisaha
2. apr 2012

@veselavrba Apollo je spojena s dôverou. Ja mam union a ziadne problemy pri vysetreniach, alebo liekoch

veselavrba
autor
2. apr 2012

Takze ti vsetko preplatia alebo aspon cast liekov?

omnia23
5. apr 2012

@sisaha
@veselavrba ja robim v Union takze ja odporucam Union ale pokial viem,pacientky nemaju problemy ani s Doverou.K VsZp sa nevyjadrujem 😅

cecil36
5. apr 2012

@veselavrba to nie je o poistovni ale o tom ake centrum si vyberies (rozumej ako nenapapanych majitelov centrum ma 😀 ). Niekde platis aj to co im preplaca aj poistovna, inde doplacas iba za lieky. Ale najlacnejsie je to aj tak v CZ 😀

sisaha
5. apr 2012

@omnia23
@veselavrba konkretne k umelemu oplodneniu sa vyjadrit neviem, ale co sa tyka liekov a vysetreni napr. CRP, pripadne spirometria na alergologii deťom, tak tam Union hradi plnu vysku, co pri Dôvere a VsZp nie. Ale ked nie je problem ani pri tomto, tak predpokladam, ze ani pri UO. Ja som spokojna. Pred vyse rokom som odisla z Dôvery, lebo ma nastvali a odvtedy mam pokoj.

omnia23
5. apr 2012

@sisaha ale my CRP hradime v plnej vyske ako jediny,pokial viem tak Dovera nie,ale mozno je to uz inak nesledujem v poslednej dobe konkurenciu

chmurkaxy
11. sep 2012

@veselavrba ahoj, my sme mali IVF cez VsZP a ziadny problem. kedze som bola doma, bola som samoplatca, schvalili to rychlo asi do 3 tyzdnov bez akehokolvek pomahania ci pripominania sa. Schvalili mi proceduru+lieky, nebol s tym ziadny problem, za lieky sme doplacali tusim 250€, za IVF iba za mrazenie a ICSI. ja VsZP odporucam aj nadalej.

bobi3
12. sep 2012

súhlasím s @chmurkaxy aj my presne tak, so Všeobecnou žiadny problém 😉

vvia
12. sep 2012

Union mi maximalne vyhovuje 🙂

dorka150
3. okt 2012

prosim vas baby na kolenach ak niektora zvas bola na umelom oplodneni prosim vas napiste mi na imail jankaveszpremiova@gmail.com mam wela otazok a takto tu sa to neda prosim was!!!dakujem!

wifina
3. okt 2012

@bobi3 jéj. Vy už máte bábo, gratulujem, pamätám si, že ste dlho nemohli mať...

bobi3
4. okt 2012

@wifina veru, dlho sa nedarilo, no už ten zázrak máme doma a sme za neho nesmierne vďační 🙂

lubenka96
4. okt 2012

Ahojte no ja neviem,mozno aj nas caka ivf,a chcem sa spytat ak chces aby ti vsetko hradila poistovna je tam dlhe cakanie vsak?a co je potrebne aby ti to schvalili?to je dlhy proces asi radsej ako samoplatca....a ak idete ako samoplatitelia tak aj vtedy nieco preplaca poistovna alebo vsetko hradim sama?vdaka baby za odpovede.... 🙂

wifina
4. okt 2012

@bobi3 zachytila som, že ste tehotní a potom som tu dlho nechodila alebo som len chodila do súkromky, takže som z toho príjemne prekvapená. Teším sa s vami, aj my sa snáď raz dočkáme... 🙂

bobi3
4. okt 2012

@wifina určite áno, treba veriť 🙂 a chystáte sa na IVF?

wifina
4. okt 2012

@bobi3 IP

tinkiz
22. apr 2013

ahojte, chcela by som sa spytat ci ma vplyv na schvalenie ziadosti na IVF, davam si uz druhe, ak som na PN uz vyse mesiaca..dakujem