Aká je dĺžka prevodu peňazí zo zrušeného sporenia na bežný účet?

oliqa
30. sep 2019

Dobrý deň chcela by som sa opýtať, dnes som bola v banke ohľadom zrušenia sporenia pre dieťa
Máte s tym niekto skúsenosť? Koľko to trvá ten prevod sporenia na účet?

mogaa
30. sep 2019

@oliqa podľa toho o aké konkrétne sporenie ide - či ide o stavebné sporenie, sporenie do fondov alebo sporenie s poistením....ide o sporenie v čsob kde je poistenie so sporením?

oliqa
autor
30. sep 2019

Tatra banka tam to išlo do tých fondov @mogaa

mogaa
30. sep 2019

@oliqa 3 max.4dni

sweetlife001
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oliqa
autor
30. sep 2019

@sweetlife001 na ten bežný účet čo ste mali v tej istej banke alebo ste musela dať iný účet

sweetlife001
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oliqa
autor
30. sep 2019

Lebo mne vraveli že musím dať iný

mogaa
30. sep 2019

@oliqa ak máš dlhopisy tak 1-2dni ak akciové napr.americké tam je to od toho kedy dáš žiadosť na odkup - myslím že odkup je v ten deň ak dáš príkaz do 14-tej hodiny a na druhý deń veda cenu za akcie z predch.dňa , takže na druhý deň max.na 3(ak si dala príkaz po 14-tej hodine)...to je ak máš bežný účet v TB ak máš inú banku tak to môže byť o deň neskôr(opäť záleží kedy pošlú peniaze-môže to byť aj v deň kedy ich pošlú ale max do 24hodín)

sweetlife001
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabrielaaaa
1. okt 2019

Ja som rušila v sslp malému poistenie pre život a tak som sa oje***a až to pekné není má tam cca 400€ a vrátia mi Max 100€ to je neuveriteľné a ešte po mne chcú zaplatiť 50€ nič im nedám ich problém malý si sťahovať na čas nie po troch mesiacoch

stankadu
1. okt 2019

@gabrielaaaa z poistky sa neoplatí vyberať peniaze, lebo nedostanete to čo ste tam dali. Tiež som sa popálila. Už máme iba rizikové pripoistenia a sporíme inde.

simca06022011
1. okt 2019

@gabrielaaaa toto je pri každej poistke so.sporenim. Jednoducho povedané, prvé roky sa platí banke/poisťovni a až potom sa začína sporiť. Väčšina vráti na konci obdobia ledva to čo bolo uhradené.

gabrielaaaa
1. okt 2019

Áno ja som nechcela vyberať len oni si sťahovali ako sa im zachcelo

lenka2710
1. okt 2019

@oliqa este som sa nestretla s tým,že iný účet! My máme s manželom spoločný, a nikdy nebol problém,či už si sporenim, poistkami a podobne! Všetko šlo na uz založený účet,nikdy som nezakladala ďalší

oliqa
autor
1. okt 2019

Ale vrátili vám všetky nasporené peniaze? @lenka2710

lenka2710
1. okt 2019

@oliqa haha, nie. Prišla som o nejakých 500€

oliqa
autor
1. okt 2019
lenka2710
1. okt 2019

@oliqa nikdy nevrátia toľko,koľko si im tam dal,bohužiaľ