Aj v mobile to platí ako klasická kartička?

22. jan 2023

Ahojte. Prosím vás môže sa použivat pri pokladni sfoteny kód karty gvp v mobile ci musím predavačke pri pokladni vždy ukázať klasickú kartu gvp? Vdaka

janinka007
22. jan 2023

Ja som dlhu dobu pouzivala ofotenu slovnaft kartu napriklad. Princip je asi ten isty, takze staci ofoteny ciarovy kod.

maranco
22. jan 2023

Ak je to karta s čiarovým alebo QR kódom, skús používať aplikácie na ukladanie kariet, napríklad Stocard. Bude to viac čitateľnejšie z obrazovky, ako keď zobrazuješ uloženú fotku karty.

aalt
23. jan 2023

Neviem co je gvp. Predpokladam, ze nejaka zakaznicka karta s ciarovym kodom. Im to je sumafuk ako to nacitaju, takze v principe staci v mobile. Ale. Niektore starsie skenery z mobilu nenacitaju - nove uz s tym problem nemaju. A odfoteny kod nemusi byt dostatocne kvalitny pre nacitanie. Odporucam tiez apku do mobilu Stocard, tam si kod nacitas a apka si ho vytvori - opat "nakresli".

martinp288
23. jan 2023

GVP podľa mojich informácií akceptuje iba klasickú plastovú kartičku (interný predpis) Skúšal som to uloženou kartou v telefóne a predavačka mi povedala, že iba klasickú.