365 banka Smartie náramok

sanys
2. feb 2022

Ahojte mate niekto ucet v banke 365 a pridali ste si tam smartie detský náramok /kartu na platenie?
Je to spoplatnené?

marseillefan
2. feb 2022

je to zadarmo

clovekoj
3. feb 2022

@sanys My ho máme. Objednali sme si ho keď bola akcia a vydanie náramku a karty bolo zadarmo. Písali, že potome bude spoplatnený sumou 10 EUR. Za náramok a kartu neplatíme žiaden mesačný poplatok, je to zadarmo.

sanys
autor
3. feb 2022

@clovekoj Takže je to potom mesačne bez ďalších poplatkov hej? Nebude mi potom sťahovať 10 € mesačne 🤭

clovekoj
3. feb 2022

@sanys My sme to objednávali myslím že počas októbra 2021, vtedy bola na to kampaň, že kto má účet, tak môže pre dieťa objednať SMARTIE kartu a náramok zadarmo. Že potom, od decembra, či nového roku to bude už za jednorázový poplatok 10 eur. Tak som to objednal. Prišla mi detská karta a aj náramok. Mesačne neplatíme nič, je to zadarmo.
Kartou sa dá platiť v pohode bezkontaktne všade. Akurát má tú nevýhodu, že to nie je úplne klasická karta. Ak tam chcem poslať peniaze, tak to ide na špeciálny účet, zadáva sa variabilný symbol z karty a suma príde na kartu. Nedá sa pridať myslím ani do mobilu do Gpay a ani sa ňou nedá platiť na internete.

kingstonka
8. feb 2022

Ma ešte niekto skúsenosti s touto kartou/náramkom?

sanys
autor
8. feb 2022

@kingstonka objednala som takze uvidime uz cakame🙂

kingstonka
8. feb 2022

@sanys ak tam nie sú mesačne poplatky, tak by som vyskúšala

petronela415
29. okt 2023

@sanys ahoj si spokojna so smartie uctom?