365 banka - skúsenosti

erina102
24. máj 2021

Aké máte skúsenosti s bankou 365 keďže je to tuším len online banka?

janai1
24. máj 2021

@erina102 za mňa super... Účet zadarmo, všetko vyriešim online

3katka15
24. máj 2021

Majú časté výpadky

ivka21
24. máj 2021

Ja ju mam ako bočnú banku ale som spokojnejšía ako s bankou kde mam hlavný účet. Hlavne nič neplatím, rýchlo urobím prevod, sek zaplatím qr kódom alebo nasnimanim iban, nemusím to vypisovať. Mam app tak mi chodí notifikácia kedy co zaplatím ci príde. Tak si predstavujem super bankové služby.

magduska77
16. jún 2021

Ja som maximálne spokojná. Internet banking je prehľadný, účet mám zadarmo, mám aktivované sporenie a aj syslenie, ktoré je super. Ak si budete zakladať účet tak s mojim kódom jana065879 získate 15€ zadarmo do 30.6.2021

apostolko
16. jún 2021

za mna spokojnost, aplikacia je pomalsia trocha ale povedzme si kolko zo dna travime v bankovej aplikacii? dnes mi prisla akurat karta, nie je sice embosovana ale pokial nejdete poziavat auto v zahranici je to uplne jedno, na karte je dokonca moj IBAn takze ho mam so sebou, takisto google pay apple pay atd bezproblemovo + v ramci peniaze S5 produktu su tam rozne zlavy na nakupy ako booking.com, kamenne obchody....vklady na ucet cez vkladomaty postovej banky bez potreby vkladat kartu dnu, len prilozite smart hodinky z NFC alebo telefon...od 3.7.2021 banka otvara aj kamenne pobocky...takze pokial nebyvate v Liptovskej Lužnej ale vo vacsom meste nemate problemy vkladat a vyberat bez poplatku, push notifikacie samozrejmostou

janai1
16. jún 2021

@apostolko naozaj sa dá vkladať na účet cez vkladomaty poštovej? Ja som to akurát tento týždeň riešila a odpoveď z ich infolinky bola, že sa to nedá len cez pay by square alebo na pošte cez R poukážku a za oboje sa platí poplatok

apostolko
17. jún 2021

@janai1 ano da sa to, prilozis kartu a vlozis na svoj ucet bez problemovo...infolinku maju jak keby si volala na postu v Litovskej Lužnej v roku 1976

janai1
17. jún 2021

@apostolko no, to si ma moc nepotešil, som akurát pred dvoma dňami založila účet v SLSP skrz ich vkladomaty 😂

apostolko
17. jún 2021

@janai1 to si uz mohla teda radse CSOB a ich smart ucet ktory je bez poplatku (obdoba internetovych bank) plus maju tiez vkladomaty....SLSP uplne zle, v marci mi zmizlo z uctu 4500€ a doteraz ich nemam, ze z ich strany prebehlo vsetko v poriadku

janai1
17. jún 2021

@apostolko nad ňou som ani neuvažovala 🤔 v SLSP mi vyšiel účet zadarmo a rodičia ju majú a doteraz nemali žiaden problém

apostolko
18. jún 2021

mas zadarmo na 1 rok predpokladam, ako bezia tie akcie u viacerych bank....a po roku za splnenia podmienok, ze kazdy mesiac ti pride vyplata, zrealizujes 54654654 platieb kartou, uskutocnis 6465845 trvalych prikazov, privezies Fantagiro na preventivnu prehliadku a a investujes minimalne 10€ mesacne do stratových fondov, ak nie tak ta hned cgargnu 7€ za vedenie alebo kolko....ale tak kazdemu vyhovuje nieco ine,

janai1
18. jún 2021

@apostolko 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ škoda slov... No predstav si, že tie podmienky nie sú také hrozné ako si to tu predstavuješ

prispievatel
25. aug 2021

Dodám že 365 už nieje len online banka. Preberá pobočky poštovej banky (nie tie čo sú na pošte ale tie originál čo sú len banky) takže už bude s pobočkami aj ale stále zachová účet bez podmienok teda že nemusíte splniť kopu vecí aby to bolo zadarmo. Záleží na čo banku využívate. Pokiaľ to slúži len ako peňaženka + nejaké odkladanie želežnej rezevy, že príde výplata, pošlete trvalé príkazy, vyberiete hotovosť, platíte kartou, semtam niečo vyplatít online tak vám úplne stačí základný účet čo je zdarma. Ale je tam aj platená varianta kde sú už všelijak mlžnosti ako výbery z iných bankomatov, zahraničie, investovania, piliere a kadečo... Ale do ničoho človeka nenútia. Používaš taký účet aký chceš. Ja som spokojný. Síce často má aplikácia výpadky, ale ja nemám zapotreby káždý deň 10x kutrať na avojom účte.

gzack07
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariannaaivko
30. sep 2021

@erina102: áno všetko super účet bez poplatkov, pokračuje aj akcia 15 eur k účtu a doporučenie ďalej... kód marianna076042.

prispievatel
1. okt 2021

A teraz ako už majú aj pobočky, a v nich manipulácie zadarmo tak je to top banka. Nemám čo dodať. Už len vkladomaty chýbajú. Tatra už má.

janette151
5. okt 2021

Nie tak dávno som si založila účet v tejto banke … a musím povedať som milo prekvapená …. Zručnejši človek čo sa týka zariadení alebo mobilov bude mat všetko vybavené rac fac …. Odporúčam …a tiež prikladám kodik platný do 15.10.21 - zaneta081353 …. 15€ bonus pre obe strany …

malinka158
5. okt 2021

Suhlasim,tiez ma milo prekvapila. Appka je peehladna, dobre sa orientuje. Velmi jednoduche zalozenie uctu s pohodlia domova. A samozrejme, potesi aj bonus 15 eur pri zalozeni uctu.
Ak ma niekto zaujem, tiez mam este kod anna079080

prispievatel
10. okt 2021

Inák som si len tak z nudy teraz čítal čo ponúkajú mBank a Fio, keďže u 365 mi vadí len to že majú málo bankomatov a bol som v cudzom meste a nemal som čas hľadať ich bankomat tak som vyberal v inom a tam už je nejaký poplatok. Preto chcem upozorniť že v reklamách banky radi spomenú že výbery z akéhokoľvek bankomatu sú zadarmo ale vždy tam musí byť nejaký háčik. U mbanku som čítal že výber musí byť viac ako 70€ aby to bolo zdarma. Tak niekto by si povedal že kto by vyberal menej ale vždy sú situácie keď tam má človek len posledných 50€ atď. U fiobanky je zase že 2x mesačne je zadarmo. Ale zas 2x nemusí stačiť. Unicredit má nejaké U konto že tam je síce neobmedzený výber z rôznych bankomatov ale zase majú podmienku že musí byť určitý obrat na účte. Jakmile neni, užaj idú poplatky. Tak vlastne ajtak zatiaľ 365 vychádza ako tá najlepšia možnosť.

janai1
10. okt 2021

@prispievatel unicredit ma účet bez podmienok a tam je výber zadarmo od 80€ a účet kde je zadarmo výber z bankomatov je za 4.90€

adika17
11. okt 2021

andrea073578 pripájam kód pri aktivácii

veronika93jakub
12. okt 2021

Ahojte,akcia 15 eur plati do 15.10.2021
Ak by ste potrebovali,kod veronika083883
15 eur dostane odporucatel,aj novy zakladatel uctu

majka2959
12. okt 2021

@erina102 Zatiaľ som spokojná, výborné je hlavne sporenie, účet bez poplatkov. Môžete uplatniť môj kód pri založení účtu do 15.10.2021 maria078389 a získať tak 15 eur.

prispievatel
13. okt 2021

K tým sporeniam. Viete čo tam chýba? Alebo nevšimli ste si či to tam je? Taký sporiaci účet ako sporkasa (iné banky to majú) že si presúvate ľubovoľné sumy a nemusí to byť pravideľne. U Raiffeisen sa to volá kasička. Ja čo som našiel je len to syslenie ale to je iné tam sa len automaticky presúvajú centy pri zaobkrúhlovaní platieb. Klasické sporenia zase treba zadať že cieľová suma, obdobie sporenia, vkladať pravideľne (k tomu je môžnosť ľubovoľne si presúvať horedole). Spýtam sa na zákazníckej len rekú či ste si nevšimli že tam také neni.

ka_97
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emma_14
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chanel_c
5. mar 2022

Ahojte. Chcem sa spytat, ucet bez poplatkov je na ako dlho ? Na stalo ci len prvy rok ?

malinka158
5. mar 2022

@chanel_c na stalo

kovacovasandra
3. apr 2022

Pripájam kód na 15€ pri založení účtu sandra121508 platný do 30.4.2022

samara1234
12. apr 2022

Založila som si 365 účet práve dnes, tak dúfam že s ním budem spokojná, účet zadarmo a myslím že bude mať všetko čo potrebujem. Appka je trošku pomalšia ale tak snáď to zvládneme bez nervov s ňou 😁
Ak by mal niekto záujem si účet založiť online tak prikladám svoj kód platný myslím do konca apríla.
veronika124308