365 banka - skúsenosti s úverom

renciatko15
21. okt 2021

Ahojte chcem sa opýtať aké máte skúsenosti s 365 bankou a spotrebným úverom ... Dávajú naozaj úrok 3,65% alebo koľko ? Nejaké problémy alebo odporúčate nejakú inú banku ? Plánujeme zobrať cca 8200€ ... Ďakujem za info

domcci72
21. okt 2021

pokial viem, tak reklamuju, ze od 0,365, ale teda neviem ako je to v praxi, tiez nas to celkom zaujalo, ale znami spominal, ze komunikacia s nimi nie je najidealnejsia, ze proste ked chces nieco riesit tak nekonaju promptne

vikinka128
21. okt 2021

@renciatko15 my sme teraz brali, fnes nabehli peniaze.. úrok máme 4% 🙂

janai1
21. okt 2021

@domcci72 0,365% je hypotéka

Ja som od nich žiadala, dali mi úplne trápnu sumu oproti tomu co som žiadala, tak som šla do UCB a tam bez problémov schválené

jakubvojcik
21. okt 2021

@renciatko15 áno, dostanete do 10.000€ 3,65% úrok ale zdá sa mi, že to ponúkajú len do konca novembra, preto taká dobrá sadzba. To isté aj pri refinancovaní hypotéky sa dá dostať 0,365% úrok pri určitom type nehnuteľnosti.

renciatko15
autor
21. okt 2021

Ďakujem za info zajtra máme dohodnuté stretnutie tak som zvedavá ako to dopadne .... Dám info 😉

janulicka24
22. okt 2021

@janai1 ono co banka to ine podmienky, kamoska ta bola za jednym chlapikom, co robi s hypotekami a teda niekde ani sa po nej neobzreli a neviem v ktorej banke jej bez problemov dali hypo a este aj v takej vyske, ze to si ani nemyslela ze tak dobre dopadne. Ostala sama so synom, tak mala obavy 🙂

renciatko15
autor
22. okt 2021

Tak boli sme sa som veľmi spokojná ... V Martine veľmi príjemný mladý muž ... Schválenie do 5 minút a naozaj s úrokom 3,65% ...

anna_2
18. nov 2021

Ahojte, moja skusenost - cele zle, nedoporucujem. Len stratite cas. Zamietnuty uver, nevedeli vysvetlit ani preco. prijem mam vysoky ako zamestnankyna na dobu neurcitu , ziadne zavazky, ziadna zla historia. Absolutne som nechapala. :(

brezinapeto
2. dec 2021

@anna_2 Možno radšej osobne - rozhodne to neriešiť online ...

anna_2
3. dec 2021

@brezinapeto Lenze urok 3.65 % je len cez aplikaciu. S osobnou navstevou banky by mal byt vyssi. A taktiez zamietnuty uver znamena, ze 2 mesiace nemate narok v banke na dalsiu ziadost. A aky je rozdiel ked tam pridem osobne? Ved aj na zalozenie uctu sme mali videohovor. Ved na nahlady do registrov, socialnej poistovne a podpisy ma tam fyzicky nepotrebuju. Nerozumiem tej logike, ze osobne by mala byt sanca vyssia, akoze posudzuju aj osobne caro osobnosti? 🙂

janka169
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
30. okt 2023

@janka169 co spamujes rad radom? Len aby si zarobila?🤦🤦