Zamilovávam sa do postáv z filmov/seriálov

29. okt 2023

Ahojte, stáva sa vám to?
Nie som žiadna 15tka, žijem v manželstve ale aj tak ma niekedy pár alebo postava z filmu postava veľmi pohltí a úplne to zeriem.
Dejová zápletka, napätie, sympatické tváre,..
Nie je až také podstatné, kto ale celkom často sa mi to deje.

Utiekate sa tiež takýmto zvláštnym sposobom do sveta fantázie?

h2
29. okt 2023

Do hercov/spevákov som bola tak v 14-15.

viestta
29. okt 2023

Každý sa niekde utieka. Každý tam kde je mu dobre.

grof_monte_christo
29. okt 2023

Naposledy ako 13-rocna do Robina Hooda 😃

mikadooo
29. okt 2023

Áno, hlavne keď som v kine... Doma cez tv ešte to nie je úplne také intenzívne, ale v kine, keď tam máš xy-D a máš pocit, že ten fešák žmurká len na teba a dýcha len pre teba... 😂.

jana_eyre_2
29. okt 2023

Náhodou, ja som tiež stará 🐐 a veľmi rada padnem do nejakého deja.. mám fakt veľmi rada keď sú mi postavy fyzicky a psychicky sympatické.. neviem či sa to dá nazvať zaľúbenie, to asi nie - ale vždy mám obdobie keď mám pre nejakého herca slabosť.. občas sa mi to stáva aj keď je here. úplne mimo môjho vkusu..

autor
29. okt 2023

@jana_eyre_2 ďakujem! Podobne som to myslela

milagros77
29. okt 2023

Ja ťa úplne chápem,totálne žeriem Omuša, to sa mi daavno nestalo 😄 A to telenovely nepozeravam ale pri tejto si úplne oddýchnem, zasmejem sa a sú tam krásne scény. Hlavne aby človek nič také nečakal v reále,potom môže ujsť do svojej fantázie kedykoľvek 😁

galganka
29. okt 2023

...no jeeejee... A ako často... 😍 v skoro každom seriáli mám nejakú platonickú lásku, ktorá čaká len na to, kedy sa ja do jeho krajiny, sveta, vymyslenej reality presťahujem a bude láska nebeská... 😂

samrolka2019
29. okt 2023

Ja mam to iste 🙂 Zaklinaca milujem 🙂

agata2111
29. okt 2023

@milagros77 Omer je moj! 🤷‍♀️🙈🤣😅

simik22
29. okt 2023

Jasné, veď Dan Raynolds čaká , kým sa rozvediem...dáko sa to ťahá ..;) ♥️♥️

simik22
29. okt 2023

To je spevák, no ..

elanor
29. okt 2023

ale jasne, uz roky rokate tak "milujem" Henryho Cavila, este od cias ked bol v podstate este "nikto", iba obycajny mlady tuctovy herec.
A vsetky sme doma (ja a 2 dcery) "zamilovane" do animovanej postavicky Adriena Agresta aka Cerneho kocura 😀 😀 to sa mi blondaci vobec, ale ze vobec nepacia. A z neho idem obrazne do kolien, a to ani zivy nieje 😀

miggy
29. okt 2023

@galganka presne toto aj ja. Mna niekedy seriál tak pohltí že ja sa tak vidím. Prídem do deja a ten hrdina na mne oči nechá 🤣🤣🤣

svokrinjazykmonika
29. okt 2023

Mám to tak isto. 😁

vanilkovazmrzka
29. okt 2023

Asi ani nie, resp nie je to nieco, co by som si uvedomovala a riesila to v sebe nejako dlhsie :D kazdopadne mi to pride ako neskodna a mila “zaluba” :D

milagros77
30. okt 2023

@agata2111 😄😄😄 Tak nie som v tom sama 😂 Je to kus krásneho chlapa, jaaaj 🥰

sharka174
30. okt 2023

Ja mám už 20 rokov vzťah s adamom levinom s maroon 5 😂😂😂😂 len on o tom nevie 😂😂😂.. môj muž to riskol a išiel s tým do manželstva so mnou 😂

mladena
30. okt 2023

@milagros77
@agata2111 ahojte to je telenovela V hre je láska? (podľa googlu). Hľadám nejakú príjemnú oddychovku pri ktorej by som sa aj zasmiala, díky baby za tento prípadný tip. A k teme- už sa mi to teraz nestáva ale napríklad na strednej som bola zamilovaná do Jessa zo Zeny z rodu Gilmorovcov 🙂

sandy333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
milagros77
30. okt 2023

@mladena Áno to je ono. Mňa teda máločo zaujme ale toto je fakt pekný seriál a ten humor čo tam je mi presne sedí 😁 Tak skús kuknúť

tana85
30. okt 2023

smejem sa a naozaj ma uklidnilo, ze nie som jedina, co ma takuto uchylku. naposledy Jon Snow z Game of Thrones 😂 ked som mala 13 tak to bolo skitocne, ja som bola az po usi do DiCapria, aj som si poplakla, ze je tak nedosiahnutelny. teraz je to skor fantazirovanie, kratucke a velmi povrchne. ale ked mam take obdobie tak je to celkom prijemne rozptylenie 🙂🙂🙂

suge
30. okt 2023

Aj ja si viem občas uletieť, ale snažím sa byť realista. Filmy, seriály a pod. hrajú na city, pozitívne aj negatívne, to ich predáva. Tiež si rada poteším oči a pohýčkam vkus, ale tie veci sú vymyslené a hrajú tam ľudia, ktorí sú platení za predstieranie. Netreba sa tým dať povláčiť, nech je to akokoľvek pekné a zaujímavé.

lubkovaandrejka
30. okt 2023

@simik22 ten bol skvely na festivale v BA🤩🤩🤩

agata2111
30. okt 2023

@milagros77 ano..je to kus krasneho chlapa! 🥰 som donho... A opakujem: je moooj 🤷‍♀️😅🤣 urcite caka len na mna! Len co ma zbada, skoci po mne a uz ma nepustiiii aaaa ja sa za nim prestahujem do Istanbulu. Plan by som malaaaa🤔🤣🤣🤣

merrysa
30. okt 2023

Náhodou..ja mám 34 a od detstva som do Davida Beckhama 😉

rusalinka
31. okt 2023

Ale jasné, a dokonca som aj prelietavá... Síce od malička milujem Romualda, ale som mu neverná s tuná spomínaným Henrym Cavillom, Jasonom Mamoom a nesmiem zabudnúť na moju terajšiu najväčšiu škótsku lásku - Jamieho Frasiera z Outlander ❤

elis248
1. nov 2023

To len ja som tu taká uletená, že fičím na Hviezdnych vojnách, Pánovi prsteňov a Hobitovi? Ja sa stále vidím na nejakej dobrodružnej výprave😄 a to som manželka a matka 2 detí.

fadama
1. nov 2023

Ja milujem Chandlera. 😃
Mala som ho najradšej z priateľov a uz nie je. 🥺🥺😭

lolita555
1. nov 2023

Áno ja už roky supernatural a dean winchester( Jensen Ackles) je to jediný chlap ktorý mi učaroval tak že občas prestanem dýchať ked ho vidím 🤣🤣🤣😱😱,ale tak za môjho manžela by som ho nevymenila