V akom veku začala vaše deti zaujímať rozprávka Máša a medveď?

1. júl 2023

Syn 2r v októbri
A brutál Fici na tejto rozprávke, nechce ničí iné pozerať. A ako keby tomu ozaj rozumel. 😀👍

bublinka1426
1. júl 2023

2-3, potom uz nie

lucylaw
1. júl 2023

Môjho syna táto rozprávka nezačala zaujímať nikdy,chvalabohu,lebo keď som videla pár časti,tak mi to nenormálne išlo na nervy 🙈

mamamasama
1. júl 2023

No tak to si mu teda vybrala "uzasnu" rozpravku. Nemam nic proti sledovaniu tv, ale aspon zvol vhodne programy a nie toto detske vymyvanie mozgov. A potom tu piste diskusie na styl. "Moje dieta robi zle, kde robim chybu? 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

kris_tin257
1. júl 2023

Môjho to bavilo keď mal 2 roky približne pár mesiacov a odvtedy už vôbec 😊

st_277
1. júl 2023

@mamamasama aj si pozerala tie rozpravky niekedy az do konca? Ved kazda cast ma na konci ponaucenie..
autorka - 1 rok aj 9-10 mesiacov cca, ked uz vedela rozpravat, tak vacsinou opisuje zvieratka a tak

janulik2008
1. júl 2023

@mamamasama malú bavila tiež okolo 2 rokov, a ako písala mamička predomnou tak na konci je ponaučenie.

panonia
1. júl 2023

@mamamasama Nahodou je to milá rozpravka, nič zle tam nenájdeš. Aké rozpravky su podla Teba vhodné?

yanni
1. júl 2023

V tom veku nase deti telku nepozerali. A Masa je srot.

yanni
1. júl 2023

@st_277 ponaucenie? nAjskor plno srotu a hluposti a to ponaucenie take no nijake. A otazne je este, ci v tom veku dieta sa aj k tomu ponauceniu dostane a ked, ci to vobec pochopi.

katka700
1. júl 2023

Autorka to nevieš že tá rozprávka je na MK zakázaná? Radšej ju ani nespomínaj inak budeš označená za ruského trola 😂

majlo1234
1. júl 2023

@yanni a ako si predstavujes naucne kanaly pre deti v tomto veku, ked uz maju take nestastie, ze musia pozerat telku? Prepac, musela som si rypnut, pretoze je mi to smiesne. Su to deti, je to pekna nie strasidelna rozpravka a ty o tom hovoris, ako by to bolo neviemco zle.😄
My sme to objavili pred pr mesiacmi a dost na tom syn frci, spolu s Minuscule a Shaun the sheep a Choochoo train a Baby shark, to su jeho oblubene rozpravky

st_277
2. júl 2023

@majlo1234 ja ked som bola malá kazde rano som sa nevedela dockat (vstavala som vyslovene skôr aby som stihla rozprávky) neviem preco by sme toto čaro odopierali nasim detickam, doteraz rozpravky milujem a pozeram ich s nou. (TV do 1 roka sme nepustali vôbec, na co kym tomu nerozumie)
Ja mam pocit, ze to odopieraju a chvalia sa tym, ze ich deti TV nepozeraju len tie, co ako male deti nemali prilezitost zazit to caro. Museli hned kazde rano sobotne okopavat na roli a pod. 🤣🤣🤣
Jedine co mi moji zakazovali bol cartoon network 😁 a ten by som teraz nedovolila mojej malej ani ja… Ale naozaj Masa a Medved je krasna rozpravka s ponaucenim, pozerame to spolu a vela krat sa na tom extremne smejem aj ja, tiez sme boli s manzelom proti, kym som to nezacala pozerat do konca aj ja…

janulik2008
2. júl 2023

@st_277 tiež sa pripájam ako sme čakali ráno na rozprávky 😁 Tom a Jerry atď 😁 mala fičala na Lokomotíva Tomáš, Bambuľka, Disneyovky doteraz pozerá 😁 momentálne je u nás Harry Potter, SpongeBob, Piráti z Karibiku a neviem čo všetko stále niečo 🤣🫣

majlo1234
2. júl 2023

@st_277 nech si kazdy robi, ako uzna za vhodne. Ale take pohorsene komentare, akoby si decku pchala kokain pod nos som ozaj necakala

dagmarovita
2. júl 2023

@panonia tak sa vravi, ze v masi a medvedovi sa nevie rozoznat kto je dobry a kto zly

st_277
2. júl 2023

@majlo1234 tak! 🤣

panonia
3. júl 2023

A čo taký Bing tam nie je jasne kto je kto. ... alebo taka doktorka plyšakova to je tiež divne. ..minule syn videl neviem ako sa to volá ale jašterak je automechanik, ma dielňu a skoro mi oči vypadli jeho roboti urobili duhovy pochod...My väčšinou pozerame Maťko a Kubko, Motyl Emanuel, Vlak Tomáš, Mašinky a stare Československe večerníčky. ..alebo len vlaky.

yanni
3. júl 2023

@majlo1234 tak si poloz teraz otazku, naco je 1-2 rocnemu dietatu TV?

majlo1234
4. júl 2023

@yanni mojmu sa rozpravky pacia, cize pre zabavu. Nehovoriac o tom, ze ja zatial mozem jest, citat, upratovat, varit…bez neho